eReport.sk
Na snímke jubilujúca hereèka Eva Krížiková poèas odhalenia pamätnej dlaždice na Gorkého ulici pred Mestským divadlom P. O. Hviezdoslava 12. júna 2014 v Bratislave. FOTO TASR - Martin Baumann

Dcéra herečky Evy Krížikovej podobu so slávnou mamou nezaprie


Barbora Zvaríková bola hosťom v relácií Zlaté časy. Dcéra Františka Zvaríka a Evy Krížikovej podobu so slávnou mamou nezaprie. Nad jej vzhľadom sa nadchýnali aj Milan Lasica a Eňa Vácvalová.

Podobný odtieň vlasov, tie isté črty tváre, rovnaký výraz očí, ale aj podobné gestá a mimika. Barbora Zvaríková sa dnes neuveriteľne podobá na svoju slávnu zosnulú mamičku Evu Krížikovú. Podobu so známou herečkou jednoducho nezaprie. Barbora bola hosťom v relácií Zlaté časy, kde sa nad jej podobnosťou s Evou Krížikovu pozastavili aj Milan Lasica a Eňa Vácvalová.

Barbora ako dcéra slávnych rodičov nemala klasické detstvo. V minulosti priznala, že bola pomerne často sama doma. Keď odchádzala do školy jej rodičia spali, pretože prišli z neskorého nahrávania, alebo z divadla. Keď zo školy prišla, už boli v práci.

Je známe, že Eva Krížiková bola fantastickou kuchárkou, bola však vraj praktická a realistická. Jej otec František Zvarík bol vraj bohém, ktorý nevedel ani pribiť klinec na stenu, no krásne maľoval a rád si spieval. „Výšku mám po otcovi, podobám sa na mamu a povahou som úplne iná. Otcov talent sa presunul asi skôr na moju dcéru, pekne maľuje,“ povedala v minulosti Barbora Zvaríková.

foto: tasr, archív rtvs

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dcéra herečky Evy Krížikovej podobu so slávnou mamou nezaprie

KOMENTOVALI STE: