eReport.sk
Anna Slováčková s otcom Felixom, foto: profimedia

Dcéra Félixa Slováčka: Po boji s rakovinou vyhráva aj nad celulitídou

Anna Slováčková sa po silnej chemoterapii, pri ktorej dočasne prišla o vlasy, teší zo znovu nadobudnutého zdravia. Pred týždňami ohlásila, že nad rakovinou vyhrala, teraz dáva dokopy svoju telesnú schránku. Zmenila účes a bojuje s celulitídou. Tú chce mať zjavne do leta z krku.

Nedávno sa dcéra známeho muzikanta Félixa Slováčka (77) pustila do chudnutia. Vrátili sa jej sily a životný elán. Speváčka sa rozhodla po strastiplnom období byť opäť kočka. Zmenila účes. Je z nej brunetka, diétuje a ukázala ako jej pomaly mizne na stehnách a zadku celulitída. Natiera si aj brucho, na ktorom si všimla najväčšiu zmenu k lepšiemu.

Odtajnená zbraň

Používa špeciálne bahno: „Čo je príjemné a čo zaberá mne, nemusí byť príjemné a zaberať ostatným a naopak! Testovala som mesiac produkty. Kde stopercentne vidím výsledok, je brucho. To sa mi dalo do pohybu dosť slušne a odtiaľ tá celulitída zmizla úplne. Bez efektu som mala bahno na pažiach, ale ja mám pravú ruku po operácii, preto často napúcha, teda ju beriem dosť s rezervou a aj som na ňu bahno natierala radšej menej,” ozrejmila Anna Slováčková (25).
„K stehnám. Mám úbytok na cm, najviac v páse 5cm, na stehnách 1,5 cm. Sú podľa mňa o dosť viac vyhladené a na nejakých miestach celulitída ustúpila. Nebudem hovoriť, že všade, pretože by som klamala a to nechcem,” hodnotí ďalej speváčka, ktorá prekonala rakovinu priaznivé účinky bahna.

Okrem kozmetiky si dáva pozor aj na to čo je. Diétu drží s populárnymi krabičkami: „Čo sa týka stravy a pohybu, tak som tento mesiac mala prakticky rovnaký ako každý iný. Stravu som dodržiavala stále s krabičkami s tým, že jeden deň v týždni som mala cheat day a pohyb. Snažím sa každý deň prejsť aspoň šesť kilometrov a príležitostne, keď je sila, tak skočím na bicykel a ľahko si posilňujem, musím proste postupne. Stále sa necítim fyzicky úplne vo svojej koži, tak nechcem prepáliť začiatok.”

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport