eReport.sk
Dcéra Kollára to na narodeninách roztočila, foto: tasr

Dcéra Borisa Kollára oslávila okrúhliny. S vodkou a bez nohavičiek?

Dorástla do šumnej devy. Dcéra predsedu parlamentu to na oslave svojich dvadsiatych narodenín roztočila.

Blondínku Alexandru splodil s právničkou Stanislavou Horňákovou pred spomínanými dvadsiatimi rokmi. Tá sa na rozdiel od iných mamičiek po boku Kollára nikdy príliš neangažovala a ako jeho sprievod na spoločenských akciách by ste ju ťažko hľadali. K multioteckovi sa na verejnosti viac hlási jeho dcéra Alexandra ako jej matka. Robila mu aj niekoľkokrát garde na Plese v Opere.

Inšpirácia u dedičky

Keď oslavovala osemnásť rokov, spôsobila na jednej z bratislavských diskoték rozruch, keď sa bozkávala so ženou. Na dvadsiate narodeniny neváhala na seba opäť upútať pozornosť v strieborných šatách, ktoré si zadovážila po vzore svetových celebrít. Šaty prvýkrát vyvetrala Paris Hilton pred takmer dvadsiatimi rokmi keď oslavovala svoje 21. narodeniny. Navrhol ich Julien Macdonald. Neskôr ich recyklovala modelka Kendall Jenner.

Rodinná oslava, foto: instagram


Kollárovú dcéru natoľko zaujali, že sa rozhodla tento model vyvetrať do klubu na svoju párty. Ako správna ikona si nerobila starosti so spodnou bielizňou. Dramatický výstrih naznačil, že mladá Saška pravdepodobne nechala nohavičky doma. Starosti si blond laňka nerobila ani s podprsenkou. Tým sa celebritný výpad nekončí. Kollárova deva vyfasovala šesťlitrovú poľskú vodku Belvedere, ktorá je vyrobená z jedného konkrétneho typu raže. Destiluje sa štyrikrát, aby sa dosiahla jej skvelá chuť.

Foto: tasr, istagram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport