eReport.sk
David Koller, foto: profimedia

David Koller z Lucie o zoznámení cez internet a treťom manželstve: Nič dokonalejšie nepoznám!

Hudobník naplno prežíva nielen hudbu, ale srdce vkladá aj do každého jedného vzťahu. Ako sa mu páči v ďalšom manželstve.

Pred takmer rokom oslávil šesťdesiatku a priznáva, že pribúdajúce roky už cíti na fyzickej kondícii. Večierky už opúšťa pred pol nocou, aby sa vyspal, nabral energiu na prácu, ale aj pobehovanie okolo desaťmesačného syna. Pravidelne chodí do kryokomory. Pomáha mu udržiavať hlasivky vo výbornej kondícii.

Koller sa po rokoch života v Prahe rozhodol presťahovať na pokojnejšie miesto. Rozhodol sa pre Mikulov: „Som majiteľ vinohradu, ale všetko nechávam na profesionálov. O vinič i výrobu vína sa mi stará sused. Z nášho hrozna býva až päťsto litrov vína a musím povedať, že dobrého. To ale neznamená, že by som bol nejaký pijan. Sem tam si dám pohárik, ale nemôžem prepiť deň. Mám prácu a rodinu,” zdôveril sa hudobník.

Dvojmesačná známosť cez internet

Život sa mu dokonca darí prežívať mimo sociálnych sietí. Chvíľu mal založený Facebook, ale rýchlo konto zrušil. Používa už iba pracovný: „Na Facebooku som bol raz a stačilo. Zaujal ma tam príspevok, s ktorého autorkou som si dal schôdzku. Vyvinula sa z toho dvojmesačná známosť, ktorá však nemala šancu. Základom vzťahu nemôže byť facebookový profil, s tým druhým musíte mať nejakú spoločnú históriu, zážitky, na ktorých môžete stavať. Chápem, že sociálne siete ľuďom dávajú pocit, že na svete nie sú sami, ale všetko je to také plytké. V dvadsiatich vám to možno nedôjde, ale v neskoršom veku si uvedomíte, že takto jednoducho žiť nechcete.“

Trojdňový žúr

David Koller sa v lete tretíkrát oženil. Na zväzok manželský po predošlých nevydarených vzťahoch nezanevrel: „Neviem, či existuje niečo dokonalejšieho než manželský zväzok … Ja som si pochopiteľne myslel, že už sa ženiť nikdy nebudem, ale ako sa hovorí: nikdy nehovor nikdy. Svoj vplyv na to má samozrejme vek a s ním spojené životné skúsenosti. Ako “chlapec z plagátu” prichádzam do kontaktu s množstvom ľudí, ktorých teoreticky môžem striedať ako prípadných spolupracovníkov, ale nie ako životných partnerov. Poletovať z kvetiny na kvetinu môžete naozaj len chvíľu, potom sa dostanete do momentu, kedy si uvedomíte, že chcete s niekým byť. No a zrazu ho stretnete a všetky teoretické predsavzatia ohľadom manželstva idú bokom. Musím povedať, že som sa ženil z lásky, a dúfam, že naposledy,“ vyznal sa pre český portál vlasta.cz. Veselica bola divoká. Hostia sa zabávali tri dni a tri noci.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport