eReport.sk
Avon - press conference, Bratislava,Image: 415243938, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Dara Rolins: Vliezla do vane ako Madonna. A čo tá pena?

Kto sa ešte netočil vo vani, nech sa prihlási! Po Madonne (61), ktorá uverejnila na Instagrame video, ako sedí vo vani obhádzaná lupeňmi a hovorí o tom, že  koronavírus je úžasný, lebo sme si teraz všetci rovní v mnohých ohľadoch,  je tu ďalšia speváčka. O čosi mladšia, ale aj ona už má vrchol slávy za sebou a potrebuje na seba strhnúť pozornosť. Áno, uhádli ste, z vane sa tentoraz prihovára Dara Rolins (47).

Časy, keď jej hity dobýjali rebríčky hitparád, sú už dávno preč, vytlačili ju mladšie a menej vyzývavé speváčky.  Áno, reč je o našej popovej kráľovnej, Dare Rolins, ktorá bojuje zo všetkých síl, aby sa predala. Čím je staršia, tým viac je presvedčená o tom, že najviac funguje nahota. Napokon, nie je to prvý raz, čo si Dara ľahla do peny, urobila tak už pred tromi rokmi. A nie je to tak dávno, čo zverejnila šteklivé zábery z Bali a ešte šteklivejšie vyhlásenie, že sex po 40-tke ju baví viac ako kedykoľvek predtým. Vždy, keď príde s novou pesničkou, nachystá niečo pikantné…

„Je mi úplne jasné, že nikdy nenastane stav, že sa všetko bude páčiť všetkým. A paradoxne nahota, ktorá je javom zo všetkých najprirodzenejším, bude vždy najviac kontroverznou témou,“ reagovala Dara na kritiku, že na ňu už nikto nie je zvedavý..

V novom videu vo vani nabáda Dara fanúšikov, aby ju precítili. „Ste pripravení na moju PENU? Je TU. Zavri oči, daj si ma do slúchadiel alebo pusti nahlas v aute a precíť ma,“ neodpustila si dvojzmyselnosť pri propagovaní novej pesničky PENA.  „Chcela som vám ju odprezentovať ruka v ruke s klipom, ktorý máme v pláne natočiť. Ale keďže vznikne až v druhom pláne, naservírujeme vám to postupne. Jedno po druhom.  Aspoň sa budeme mať na čo tešiť.“ ˇŽeby prísľub k odvážnejším scénam v pene?

https://www.instagram.com/p/CGaUV8qgF9C/

Foto a video: Instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dara Rolins: Vliezla do vane ako Madonna. A čo tá pena?

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php