eReport.sk
Casino Magic Planet Vestec Gold uspořádalo 19. 12. 2019 velkolepý vánoční večírek.,Image: 489067011, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Dara Rolins: Tajná operácia nosa na Ukrajine?!

Slovenská pop hviezda má už od puberty problémy so svojím nosom. Skalpel sa ho dotkol hneď niekoľkokrát. Najprv riešila dĺžku, potom špičku, hrbolčeky a po všetkých tých bolestivých zákrokoch sa jej nos začal prepadávať. Dara hľadala šikovného chirurga, ktorému by sa zverila do rúk. A zdá sa, že ho našla. Podstúpila Dara Rolins (47) na Ukrajine ďalšiu plastiku nosa?

Prvý raz sa odhodlala k bolestivej rhinoplastike pred 20 rokmi. Aj neskôr, v roku 2014 prebehla médiami správa, že v Piešťanoch podstúpila úpravu nosa. Po koncerte s Robom Pappom a Mishou využila čas, keď mala dva týždne voľno a nechala si upraviť špičku. Vtedy to aj priznala: „Rozhodla som sa, že voľno po vyčerpávajúcom kolotoči vystúpení a ďalších akcií nevyužijem na to, aby som ležala doma, oddychovala, čítala knihy a chodila na prechádzky, ale že zmením niektoré veci na sebe. Keď mám pocit, že treba niečo zmeniť, tak to musí byť radikálne, či je to vo vzťahoch, muzike alebo zovňajšku. Akákoľvek zmena v mojom živote musí byť vidieť, nič nerobím polovičato,“ povedala Dara a priznala, že sa chystá na plastiku. Pre Daru to nebola veľká investícia, na slovenských klinikách vám nos zmenia už od 800 eur.

Po rokoch začala mať zase problémy. Na nose sa jej začali objavovať nevzhľadné priehlbinky a dierky, ktoré si Dara šikovne zatierala mejkapom. „Môj nos nie je ideálny ani dnes, ale už som to po toľkých zásahoch vzdala,“ priznala Dara v roku 2018 časopisu Sedmička. O speváčke je však známe, že je bojovníčka a na vzhľade jej veľmi záleží.

Včera sa známy ukrajinský plastický chirurg Maxim Ivanchuk pochválil ich spoločnou fotkou, pri ktorej bol text: Najkrajšia, očarujúca a šťastná dáma nového nosa. Vyzerá to tak, že Dara využila čas, keď má prvý raz v živote až do konca roka prázdny diár a išla pod skalpel. Nikto tak neuvidí jej opuch a nepekné modriny. Na naše otázky nereagovala a neozval sa ani plastický chirurg.

Dara nie je jediná celebrita, ktorá v tieto dni mení svoj zovňajšok. Na klinike ukrajinského chirurga leží aj bývalá playmate a žena mnohých premien – Zuzana Plačková. Tá na rozdiel od Dary už niekoľko dní informuje o svojom odchode na Ukrajinu a postupne dávkuje informácie aj o operácii.

Dnes už je jasné, až aj ona si dala upraviť nos. „Dnes som sa zobudila a konečne nemám už tak veľký opuch a čo je hlavné, dnes mi vyberajú tampóny z nosa, tak budem aj dýchať normálne, napísala pod fotku v luxusnej izbe pri prestretom stole a v ruke drží čokoládu označenú menom M. Ivanchuka, ukrajinského kráľa plastickej chirurgie…

Foto profimedia, Instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dara Rolins: Tajná operácia nosa na Ukrajine?!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti