eReport.sk
Dara Rolins, foto: instagram DR

Dara Rolins priznala operáciu nosa. Aký darček dala plastickému chirurgovi?


Konečne vyšla s pravdou von. Ako prví sme informovali, že speváčka Dara Rolins odišla na Ukrajinu kvôli operácii nosa. Potvrdil nám to plastický chirurg Maxim Ivanchuk, dnes sa k operácii vyjadrila aj samotná speváčka.

„Viem, že sa posledné dni rieši môj nos. Necítim potrebu sa hájiť ani nikomu nič podrobne vysvetľovať, tých pár ľudí, ktorých názor ma naozaj zaujíma, poznajú pravé pohnútky môjho rozhodnutia a ostatní, samozvolení odborníci na Daru, vložte prosím energiu do vecí, kde je o váš názor a všetky tie cenné rady záujem,“ komentovala speváčka a nezabudla podotknúť: „Moje telo, môj život…“

Operáciu v Kyjeve vysvetlila takto: ,,Môžem vás upokojiť, že žiadne lámanie a veľké operácie môjho nosa sa nekonali. Čas, keď sa všetky aktivity obmedzili a spomalil sa aj ten môj čas, som konečne využila na vyriešenie problému, ktorý ma sužuje už dlhé roky,“ uviedla. ,,Po 10 rokoch môžem konečne voľne a zhlboka dýchať. Paráda!“ tvrdí nadšena Dara. Jej vyjadrenie je v rozpore s informáciou plastického chirurgu, ktorý sa pochválil s fotkou Dary a pod ňu jasne napísal, že je šťastnou dámou s novým nosom. Maxim Ivanchuk má prominentné pacientky rád, napokon, je to pre neho najlepšia reklama. Keď už mal Daru „pod nožom“, nechal si podpísať aj známy módny časopis, pre ktorý spevácka diva nedávno fotila v korzete s odkrytými bradavkami.

Foto: Instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dara Rolins priznala operáciu nosa. Aký darček dala plastickému chirurgovi?

KOMENTOVALI STE: