eReport.sk
Dara Rolins a Rytmus, foto: profimedia

Dara Rolins prehovorila o intímnom živote: Toto ma brzdí!

Od rozchodu s raperom Rytmusom nepredstavila oficiálneho priateľa, aj keď sa dvaja horúci kandidáti v kuloároch skloňovali. Rozhodla sa vysvetliť, ako to je s jej milostným životom.

Keď sa Dara Rolins (48) pred takmer deviatimi rokmi dala dokopy s Patrikom Rytmusom Vrbovským bola to horúca téma. Nečakal to nikto. Rolins bola po drsnom rozchode s otcom jej trinásťročnej dcéry, spevákom skupiny Wohnout, Matějom Homolom. Toho fotografi pristihli pri nočnej avantúre s inou. Speváčka vzťah takmer okamžite ukončila. Do jej života vstúpil Rytmus, s ktorým si na každom kroku, v nejednom rozhovore vyznávali lásku. O to šokujúci bol koniec ich vzťahu pred tromi rokmi. Oficiálny dôvod bol, že sa ich vzťah unavil.

Nikoho nemám!

Rytmus krátko po rozchode prišiel s novou priateľkou. Vznikol hviezdny pár slovenského šoubiznisu. Raper sa zahľadel do moderátorky Jasminy Alagič. Dvojica si rýchlo vystrojila svadbu. Dnes sa tešia z dvojročného syna Sanela. Rolins je úplný opak. Nažíva si spokojne so svojou dcérou Laurou. Žiadneho muža jej zatiaľ osud do cesty nepriviedol. Rozhodla sa o tom prehovoriť na prvého mája. Sviatok, ktorý je ľudovo známy ako sviatok zamilovaných: „,Pre tých, ktorí sa ma pýtajú stále na to isté, nie, nie som zamilovaná. Nikoho nemám, nie som nikoho. V tom “vzťahovom” slova zmysle. A nie preto, že nechcem alebo nikto nechce mňa, ale prirodzene sa to zatiaľ nestalo, nedeje, resp. deje presne tak, ako aj má. Bez tlaku a nejakej urputnej potreby sa do niekoho stoj čo stoj zamilovať,” opísala s úsmevom svoj súkromný život.

Dara a Rytmus na začiatku vzťahu – Foto: profimedia

Pozorujem, študujem, absorbujem, preciťujem, užívam si a je mi krásne. Som spokojná a šťastná presne taká a tam, kde som. Nič by som nemenila. Len si chcem ďalej užívať to, čo mám, neriešiť to, čo nemám, čo majú druhí a netrápiť sa tým, čo príde, čo ma čaká a čo ešte mať budem. Alebo aj nie. Lebo aj to k tomu patrí,” doplnila.

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport