eReport.sk
Dara Rolins
Dara Rolins, foto: instagram

Dara Rolins počas pandémie prišla o kšefty: Neuveríte, čomu sa venovala!

Speváčka Dara Rolins (48) nemohla kvôli pandémii koronavírusu spievať. Našla si však inú a zaujímavú aktivitu. Neuveríte, čím sa zabávala!

Kvôli pandémii koronavírusu musela Dara Rolins zrušiť všetky svoje koncerty a na rok stratila kontakt so svojimi fanúšikmi. Bola nútená sa prispôsobiť situácii. Aj v negatívnom životnom období však našla rôzne pozitíva. „Každé obdobie sa nakoniec nejako vyvinie. Ľudia nemohli robiť to, čo im bolo prirodzené. V mojom prípade to bolo spievanie,“ prezradila Dara a bola aj konkrétnejšia.

„Otec Laury Matěj Homola začal vyrezávať krásne drevené sochy. Ja som začala vytvárať vonné sviečky, difuzéry a mám v pláne množstvo ďalších vecí. To som mala v pláne dlho, ale až teraz som na to začala mať viac času. Začala mať väčší priestor nová Dara,“ vysvetlila speváčka.

Množstvo času venovala svojej dcére Laure, ktorá mala dištančné vyučovanie. Na ponorkovú chorobu, ale neprišlo. „Tentokrát sme si spravodlivo delili Lauru s jej ockom Matějom, ona to mala tým pádom pestrejšie. Možno aj ten pokoj mi bude chýbať. Ľudia majú vo svojej prirodzenosti schopnosť zlenivieť. Malo to svoje kúzlo, ale teraz je už na čase, aby sa všetko opäť rozbehlo,“ dodala Dara Rolins.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dara Rolins počas pandémie prišla o kšefty: Neuveríte, čomu sa venovala!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport