eReport.sk
Speváčka Dara Rolins počas autogramiády.
Dara Rolins. Foto: tasr

Dara Rolins páli tuky. Radí ako sa zbaviť kíl aj depresie

Speváčka je vždy vo skvelej forme. Lásku k športu netají. Rada behá, nedá dopustiť na jogu. Vďaka pravidelnému pohybu sa Rolins môže pýšiť vyrysovanou postavou. Teraz radí ako zatočiť s kilami naviac. Vyhnite sa tejto chybe.

Dara Rolins (48) netají, že svoju figúru a optimisticky nastavenú myseľ má tvrdo vydretú. Výsledky sa nedostavia samé, treba na sebe makať, hlása blondínka. Šport ju drží nielen v kondícii, ale aj v dobrej nálade. Pomáha jej nestratiť optimistickú myseľ počas depresívnej pandémie.

Netreba sa vyhovárať

Rozhodla sa, že poradí aj druhým, ako svoj život spraviť aktívnejší a zbaviť sa nadbytočných kíl: „Nemusí to byť dlhé, nemusíte podať stopercentný výkon, ani ísť vždy na plný plyn. Nemusí to byť jóga, môže sa to stať ráno, večer, kedy len chcete. Ale musí to byť vždy o vás. O tom, čo vám robí dobre, čo vás povznáša, hodí do kľudu, do pohody. Vezme a vráti energiu. Otočí ju, vyčistí, vypustí a nasaje, zmení na novú. Lepšiu, krajšiu, zdravšiu. Váš čas, váš priestor. Nájdite ho, užite si ho. Kdekoľvek, akokoľvek, kedykoľvek. Poctivo. Bez výhovoriek,” vyhlásila nekompromisne. So zdravým pohybom príde podľa speváčky aj správne životné nastavenie. Stačí sa prestať klamať. Aby správne vyjadrila svoje emócie, musela Rolins siahnuť aj po vulgarizme.

Dodal tomu podľa jej slov správnu dynamiku: „Bez o*ebov. Robíte tak službu nielen sebe, svojmu telu, hlave, duši, ale v neposlednom rade svojej rodine, deťom, kamarátom, svojej práci…. Verte mi, viem o čom hovorím, jedna z vecí, čo ma naučil život. Keď oje*eš seba, je len otázka času kedy o*ebeš niekoho iného a kedy niekto oj*be na oplátku a z chuti aj teba. A funguje to tak vo všetkom,” prekvapila speváčka slovníkom. Vzápätí sa ospravedlnila za škaredé slovo avšak žiadalo sa jej tam: „Niektoré veci dostanú dynamiku a naliehavosť v prejave len za ich občasného použitia.”

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity