eReport.sk
Dara Rolins, foto: profimedia

Dara Rolins je takmer dokonalá: Pomáha si aj botoxom!

Dva roky pred päťdesiatkou patrí Dara Rolins (48) medzi najkrajšie a najzvodnejšie ženy nášho šoubiznisu. Okrem dokonalej postavy priznala, že aj jej tvár prešla vylepšením!

Dara Rolins má tak vypracovanú postavu, ako väčšina žien o generáciu mladších nemá. Bez pravidelného cvičenia a jógy by to, samozrejme, nešlo. Dara má tehličky na bruchu a pevný vypracovaný zadok. Navyše jej v kariére a pri starostlivosti o postavu pomáha aj časté tancovanie a množstvo tanečných vystúpení.

Bohužiaľ s tvárou to až také jednoduché nie je. Vek sa nedá zastaviť a len drahé a kvalitné krémy nepomáhajú. „Keby som absolvovala všetky zákroky, ktoré mi pripisujú, musela by som vyzerať úplne inak,“ priznala Dara.

Sama sa hlási k tomu, že má upravený nos a zväčšené prsia. „Jedenkrát za pol roka si nechám aplikovať botox medzi obočie,“ prezradila Dara. Vzhľad ju jednoducho živí a je úžasné, že sa jej roky darí udržať sa na našej speváckej scéne. Speváčka je aktuálne bez partnera. Jej posledným oficiálnym mužom bol raper Patrik Rytmus Vrbovský.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport