eReport.sk

Dara Rolins je stále krásna: Takto sa o seba stará

Je krásna, príťažlivá a neskutočne sexi. Dara Rolins nezanedbáva ani starostlivosť o svoju pleť. Tvrdí, že menej je niekedy viac.

Právom patrí medzi najpríťažlivejšie tváre nášho šoubiznisu. Je krásna, príťažlivá a pôsobí nesmierne sviežo. Speváčka Dara Rolins je na Slovensku a v susedných Čechách uznávanou módnou ikonou. Nezanedbáva aj starostlivosť o svoju pleť. Dara nedá dopustiť na krémy na vyhladenie pokožky a elimináciu vrások. „Ampulky na vyhladenie, vypnutie, omladenie pleti a do tretice tzv. trial kit hydrating,set na odlíčenie, vyčistenie a hydratáciu pleti.“ To všetko navyše používa od slovenskej kozmetickej značky, takže podporuje aj lokálny produkt, čo sa v dnešnej dobe, hádam viac ako kedykoľvek predtým, počíta.

Občas je naozaj potrebné zveriť sa do rúk odborníkov a to samozrejme nevynechá ani taká ikona akou je Dara. „Priznám sa, kozmetické služby využívam dosť nepravidelne a nie tak často, ako by som mala. V tomto smere som dosť nesvedomitá. Na doporučenie kamarátky som vyskúšala túto zlatú masku. Ide o ošetrenie, ktoré pôsobí do hĺbky a dáva pleti tzv. “red carpet look” Pleť sa krásne rozjasní.“ Známa speváčka vždy pôsobí dokonale. Je pravdepodobne, že na svojich sociálnych sieťach inšpiruje množstvo žien.

zdroj: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dara Rolins je stále krásna: Takto sa o seba stará

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti