eReport.sk
Daniela Peštová, foto: profimedia.sk

Daniela Peštová zastavila čas: Toto sú tajomstvá jej mladistvého vzhľadu!

Jej pleť je takmer bez vrások a postavu má štíhlu ako prútik. Aktuálne môže pokojne konkurovať tridsiatničkám. V čom tkvie tajomstvo dokonalého vzhľadu Daniely Peštovej (50)?

Dokonalá pleť

Daniela Peštová má síce päťdesiat rokov, no jej telo a tvár pôsobia oveľa mladšie. Môže za to aj jej pekná a šťavnatá tvár len s minimom vrások. „Určite si hlavu nelámem kvôli pár vráskam. Najlepšia je kvalitná pleťová kozmetika, ktorú musíte doplniť správnou životosprávou,“ tvrdí Daniela.

Vysvetľuje, že zo všetkého najdôležitejší je práve spánok. Akonáhle ho nemá dostatok, ihneď to pocíti na svojej pleti. Nedá dopustiť ani na pleťový peeling spojený s masážou tváre. „Mám rada hutnejšie výživné krémy a vôbec mi nevadí keď sa pleť leskne,“ hovorí Daniela.

V kozmetickej výbave má kvalitné hyalurónové sérum, či pleťovú masku. Postupne upustila od drahej kozmetiky, plnej chémie. Dnes dáva prednosť prírodným produktom a esenciálnym olejom. Doma má aj masážny valček. Okrem toho sa v súkromí líči len minimálne a nezaťažuje tým svoju pleť.

Nikdy nefajčila

Daniela Peštová žije nesmierne zdravým spôsobom života. „Veľa pijem a nikdy som nefajčila. Pokiaľ sa človek nezdravo stravuje a žije nevhodným spôsobom života, tak mu nepomôže ani drahý krém,“ myslí si Daniela.

Zároveň nedá dopustiť na pravidelné cvičenie, šport a pohyb. Okrem toho miluje dlhé prechádzky v meste, či v prírode. Vyčistí si pri nich hlavu a telo udržuje v neustálom pohybe.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Daniela Peštová zastavila čas: Toto sú tajomstvá jej mladistvého vzhľadu!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti