eReport.sk
Daniela Peštová, foto: instagram

Daniela Peštová priznala depresie: Prečo bola úplne na dne?

Nestarnúca modelka Daniela Peštová (50) priznala, že v minulosti musela navštíviť odborníka. Mala totiž depresie. Mohol za to rozvod s talianskym podnikateľom Tomassom Butim, s ktorým má syna Yannicka (25).

Pri príležitosti svetového Dňa mentálneho zdravia nejedna celebrita priznala, že trpela depresiami. Jednou z nich je aj krásna Daniela Peštová. „Bola som na terapii a pomohla mi,“ priznala. „Prvýkrát som na nej bola ako čerstvo rozvedená mama samoživiteľka, ktorá žila ďaleko od svojej rodiny. Mala som depresiu a cítila som sa stratená,“ napísala Daniela.

Viac sa dozviete:

Jej exmanžel Tomasso Buti bol nevyspytateľný. Ako podnikateľovi sa mu nedarilo a míňal modelkine peniaze. Po jednom nevydarenom obchode prišiel rozvod. Navyše jej bol exmanžel aj neverný s inou modelkou. Teraz žije v Taliansku a do USA sa kvôli podvodom nemôže vrátiť. „Stres, úzkosť, smútok, alebo zahltenie životom – niekedy sa s tým môžete vyrovnať sami, niekedy je však toho priveľa. Nie je hanba požiadať o pomoc,“ zdôraznila topmodelka.

„Pokiaľ s niečím bojujete, podeľte sa o to. Oslovte rodinu, priateľov a profesionálov. Nemusíte v tom byť sami.“ Fanúšikovia ju po príspevku povzbudili. „Danielka, dúfam, že teraz ste v pohode. Máte krásne a zdravé deti, milujúceho partnera, skvelú prácu, super rodičov a ste veľká kočka!,“ napísal jej jeden z fanúšikov.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Daniela Peštová priznala depresie: Prečo bola úplne na dne?

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php