eReport.sk
Ilustračná snímka, zdroj: tasr

Ďalšie bombové hrozby: Anonym nahlásil výbušniny na frekventovaných vlakových staniciach!


Na železničných staniciach Bratislava-hlavná stanica, Trnava a Košice boli nahlásené výbušné systémy. Stanice prehľadáva polícia. Vlaky budú odchádzať až po ich prehľadaní. TASR to potvrdila hovorkyňa Železníc SR Vladimíra Bahýlová.

Ďalšie bombové hrozby

 Hovorkyňa spresnila, že výbušný systém sa mal nachádzať na podvozku niektorého vlaku. Kontrolu vykonávajú aj na železničnej stanici Bratislava-Petržalka.

„znacka
znacka kvality

„O 15. hodine bola nahlásená bomba v železničnej stanici Bánovce nad Ondavou,” doplnila hovorkyňa s tým, že bomba tam nájdená nebola, preto následne po ukončení kontroly spustili dopravu.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ďalšie bombové hrozby: Anonym nahlásil výbušniny na frekventovaných vlakových staniciach!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných