eReport.sk
foto: instagram

Ďalšia známa tehuľka: Diana Hágerová čaká druhé dieťa!

So známymi mamičkami sa doslova roztrhlo vrece. Po Zuzane Šebovej a Dominike Kavaschovej je tehotná aj ďalšia známa kráska. Šťastnou novinou sa pochválila Diana Hágerová.

K dvojnásobným mamičkám sa najnovšie pridá aj krásna moderátorka Diana Hágerová. Tá sa spolu so svojím snúbencom, Romanom Juraškom, teší už z dcérky Izabelky. Krásne prekvapenie sa tak rozhodli venovať práve malej princeznej. ,,Izabelka z nás urobila rodinu pred 3 rokmi. Dnes sme jej ako špeciálny darček k narodeninám povedali, že naša rodina sa rozrastie,“ prezradila moderátorka na sociálnej sieti a pripojila krásnu fotografiu rodinky.

Podľa nej je okamžite jasné, že sa všetci traja novému prírastku neuveriteľne tešia. Moderátorka zatiaľ neprezradila, či nosí pod srdcom dievčatko či chlapčeka, isté je však, že prvý trimester má už úspešne za sebou. Pod béžovou tunikou sa jej totiž začína črtať krásne tehotenské bruško. Šťastnej rodinke prajeme všetko dobré!

foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ďalšia známa tehuľka: Diana Hágerová čaká druhé dieťa!

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php