tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Gazprom
Ilustračná snímka - Gazprom. Zdroj: tasr/ap

Ďalšia záhadná smrť ruského boháča

Šéfa logistickej spoločnosti, ktorá mala lukratívne zmluvy s plynárenským koncernom Gazprom, našli pred pár dňami mŕtveho v bazéne pri jeho dome na luxusnom predmestí ruského mesta Petrohrad. Od začiatku tohto roku ide o piate záhadné úmrtie z radov vysokopostavených ruských manažérov spojených s energetickým gigantom Gazprom.  

O smrti informoval ešte v utorok britský denník The Independent. Telo Jurija Voronova so strelným poranením hlavy sa našlo 4. júla popoludní. Súdni lekári sa domnievajú, že výstrel padol medzi polnocou a 05.00 h miestneho času.

Podľa záznamov z bezpečnostných kamier, ktoré preverila polícia, od 1. júla do domu nikto nevstúpil ani nevyšiel. Všetky okolnosti podnikateľovej smrti sú predmetom vyšetrovania.

Manželka priznala problémy

Manželka zosnulého sa podľa ruských médií vyjadrila, že jej manžel odišiel 1. júla do Petrohradu a predtým asi dva týždne „veľa pil“. Priznala, že Voronov začal piť alkohol kvôli tomu, že prišiel o veľa peňazí. Šlo o dôsledok konfliktu s obchodnými partnermi a dodávateľmi, ktorí sa údajne „správali nečestne“.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ďalšia záhadná smrť ruského boháča

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku