eReport.sk
Andrea Letanovská, foto: facebook A. L.

Ďalšia politička na exotickej dovolenke? Na Maldivy odletela aj Letanovská

Žiadna schôdza Národnej rady v dohľadne a tak sa naši politici rozcestovali. Po poslankyni za OĽANO Romane Tabák sa najnovšie podľa informácií redakcie eReport vybrala na dovolenku aj poslankyňa Za ľudí Andrea Letanovská. Skočiť si mala na Maldivy.

Na rozdiel od Tabák však treba uznať, že Letanovská okrem toho, že sedí v národnej rade, pracuje ako primárka na oddelení ARO. Podľa našich informácií vraj nie všetci jej kolegovia sú nadšení z toho, že si zobrala dovolenku. Zaujímavé je, že počas celého včerajšieho dňa na naše otázky ohľadom Letanovskej exotickej dovolenky neodpovedala ani samotná poslankyňa, ani strana Za ľudí. Nikto kompetentný teda nepotvrdil, či sa naozaj nachádza na Maldivách. Politička nakoniec poslala pre televíziu Markíza strohé vyjadrenie. „Bola som na hranici totálneho vyčerpania, preto som požiadala o dovolenku. Po pár dňoch tu budem v plnom nasadení pre svojich pacientov, akokoľvek dlho bude táto pandémia trvať,“ uviedla s tým, že je očkovaná, ale pri návrate sa podrobí PCR testu.

„Do nemocnice sa vrátim až po dvojitom testovaní,“ sľubuje poslankyňa, ktorá v minulosti tvrdo kritizovala nielen ministra zdravotníctva Marka Krajčího, ale aj niektoré opatrenia. Nepáčilo sa jej napríklad, že by sa na Slovensko mala doviezť ruská vakcína Sputnik V. Kým však dovolenkuje, na naše územie včera pristálo lietadlo s prvou zásielkou vakcín. Letanovská tiež kritizovala predlžovanie núdzového stavu a dokonca sa nechala počuť, že už má blízko k tomu, aby pretiekol jej pohár trpezlivosti. Včera sa už porúčal z vládnej koalície ďalší Letanovskej kolega. Po Miroslavovi Kollárovi ide o Tomáša Valášeka. Lekárka upozorňovala, že je viac kolegov, ktorí nad tým rozmýšľajú.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity