eReport.sk
Na ilustračnej snímke medveď hnedý
Ilustračné foto. Zdroj: shutterstock

VIDIE Ďalší útok medveďa na človeka! Stal sa na Kysuciach. ZÁBERY priamo z urgentu!


Aktivisti bojujú za medveďa, ľudia zostávajú bokom. Aj takto vyzerá súčasná situácia na Slovensku, pri ktorej má u rozličných enviromentalistov a aktivistov väčšiu hodnotu medveď hnedý ako človek. Kto ich konečne presvedčí, že by to malo byť naopak?

Útok prišiel na turistickom chodníku

Medveď hnedý tentokrát zaútočil na človeka na Kysuciach, presnejšie v blízkosti obce Povina v okrese Kysucké Nové Mesto. Ako informuje portál cas.sk, obeťou šelmy bol hasič, ktorému šelma dohrýzla nohy. Útok medveďa muž našťastie prežil. Správu pre Nový čas potvrdila starostka obce. „Ide o dobrovoľného hasiča Tomáša. Doobeda sme boli spolu na odbornej prednáške, popoludní sa išiel prejsť smerom na Ľadonhoru a o 16.30 hod. mi volal, že bol napadnutý medveďom. Stalo sa to asi o 15.30 hod na turistickom chodníku,“ prezradila starostka Alena Dudeková.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Branislav Gröhling
  2. Podvod na voličov!
  3. Na ilustračnej snímke medveď hnedý

Muž mal podľa nej pohryzené vnútorné ľavé stehno, pravý bok má ublížený. „Je vo veľkom šoku a zdesený, manželka ho odviezla do nemocnice v Žilne. Je doslova rozsypaný,“ opísala starostka, ktorá ihneď kontaktovala zásahový tím, políciu aj poľovné združenie. „Momentálne ich čakám doma a ideme na to miesto. Keď pohryzený muž prišiel ku zmyslom telefonoval najskôr svojmu bratovi, ktorý bol po neho. Ten nám ukáže aj miesto kde sa to stalo, je tam sneh, takže budú ešte aj stopy,“ dodala starostka Alena Dudeková. 

Čudné praktiky JOJKY

Na veľmi čudné praktiky známej televízie nás upozornil samotný čitateľ eReportu, ktorý poslal do našej redakcie video. Ten sa totiž to nachádzal priamo v Žilinskej nemocnici na oddelení urgentu, kde napadnutého muža priniesli.

Zdroj: Video/S.E.T.H

Redaktorka a kameraman JOJky nabehli na oddelenie, kde ihneď konfrontovali napadnutého s nepríjemnými otázkami. Po vyspovedaní obete sa so slovami “máme hotovo” pratali preč. Veď posúďte sami, či je takéto správanie novinárov v poriadku, ktorí obeť bezprostredne po útokz konfrontovali nepríjemnými otázkami.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDIE Ďalší útok medveďa na človeka! Stal sa na Kysuciach. ZÁBERY priamo z urgentu!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: