eReport.sk
Dáda Patrasová
Dáda Patrasová, foto: profimedia

Dáda Patrasová má toho dosť! Chce sa okamžite rozviesť

Dagmar Patrasová (65) má už plné zuby klamstiev svojho manžela Felixa Slováčka (78). Chvíľu to vyzeralo na veľký návrat, no teraz známa manželka túži po rozvode!

„Najprv hovoril o tom, že sa nasťahuje späť. Po prílete mi ani nezavolal a miesto toho mi volali z bulváru, že je teraz u Gelemovej v byte. Predpokladám, že je to ďalší byt, ktorý platí z našich rodinných peňazí,“ neudržala sa Patrasová. „Myslím, že som toho vydržala dosť, ale toto je konečná. Idem obratom volať právnikovi. Chcem sa okamžite rozviesť,“ oznámila.

Predtým to razantne odmietala, a to najmä z dôvodu spoločného majetku. „Neviem si predstaviť, že by sme si delili našu chatu, dom, alebo obrazy, ktoré som celý život zbierala. Za cenu teroru, ktorým sedem rokov trpím, som chcela všetok majetok uchrániť pre naše deti. Ale už je toho moc. Rada by som to už konečne vyriešila. Nech, si robí, čo chce. Je mi ho ľúto,“ dodala Dáda. S právnikom už mala dve schôdzky. „Teraz ma už nič nezastaví. Tentokrát do doženiem do konca a naozaj sa rozvediem. Bude to oslobodenie pre mňa i moje deti, pretože toto sa vydržať nedá,“ tvrdí Patrasová. Ich rodinná reality šou, zdá sa, ani zďaleka neskončila.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport