eReport.sk
Dáda Patrasová
Dáda Patrasová, foto: profimedia

Dáda Patrasová, aj napriek alkoholu, nepriberá: Celulitída ju netrápi!

Zatiaľ čo veľa žien počas lockdownu priberalo, Dáda Patrasová (65) problém s váhou nemá! Aj napriek tomu, že vraj pije a má problémy s alkoholom, na váhe neprieberá!

Dáda Patrasová má vraj už dlhšie problémy s alkoholom. Aspoň to trvrdí celá jej rodina a manžel Felix Slováček. Nadávno sa objavila v spoločnosti a prehovorila aj o chudnutí. Aktuálne je vraj spokojná. „Ako každá žena som riešila chudnutie. Momentálne to neriešiem, mám to teraz celkom v pohode,“ povedala Patrasová.

Viac sa dozviete:

  1. Dáda Patrasová

Jej telo má dobrú pamäť vďaka tréningom z detstva. „Ako dieťa som robila športovú gymnastiku a telo si to pamätá. Preto som nikdy nepotrebovala držať diétu. Ako žena som mala pocit, že musím byť na diéte. Naučila som sa jesť a žiť zdravo. Už mi prestalo chutiť vepřo knedlo zelo,“ prezradila speváčka a herečka.

S celulitídou, s ktorou bojovala aj jej dcéra Anička, vraj problém nikdy nemala. „S celulitídou nebojujem a nemám s ňou problém. Je to o tom, ako sa drží voda v tele a mne sa to nedeje. Mám to v pohode,“ prezradila Patrasová.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport