eReport.sk
Cristiano Ronaldo, foto:ig/championsleague

Cristiano Ronaldo sa stal obeťou pašerákov: Zneužili ho na obchod s drogami!

Dvaja muži boli zatknutí po tom, čo polícia zaistila balíčky označené logom pánskeho parfumu Cristiana Ronalda s obsahom 50 kg kokaínu. Polícia objavila drogy v skrini v jednom z newyorských bytov. Hodnota tohto balíčku sa odhaduje až na závratných 1,5 milióna eur.

Slávny Portugalčan má určite rád reklamu, no nie v podobe akou to poňali páchatelia. Drogy boli zabalené a označené v krabiciach ako “CR7” (značka Cristiana Ronalda, pozn. redakcie). Podľa všetkého policajti objavili sídlo organizovanej skupiny, okrem drog našli v byte materiály potrebné pri obchodovaní s drogami vrátane nabitej strelnej zbrane, hotovosť 10 000 dolárov a stroje na počítanie peňazí.

Pašeráci drog zneužili značku Cristiana Ronalda

Foto: tasr, twitter

Okrem toho, že pašeráci zneužili značku známeho futbalistu neexistuje nijaká súvislosť medzi raziou a samotným Ronaldom. Mužov čaká v prípade dokázania viny vysoký trest. Drogovú trestnú činnosť v USA trestajú veľmi prísne, niekedy sa dokonca pohybujú ortieli súdov u nás v nepredstaviteľných rovinách ako sú dve doživotia, alebo 150 rokov vo väzení.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity