eReport.sk
Jaroslav Naď Foto: tasr

Copperfield Jaroslav Naď: Mení počasie a plánuje poslať chemikov z Rožňavy vydezinfikovať dezolátov

Protivládne protesty neutíchajú. Aj tento týždeň sa pred Prezidentským palácom a parlamentom zhromaždili ľudia a vyjadrujú svoj nesúhlas s momentálnou situáciou. Na rozdiel od toho predchádzajúceho, policajti boli lepšie pripravení, blokovať dopravu nedovolili. No ani tentoraz sa to nezaobišlo bez “skvostov” a hoaxov.

Demonštrantom včera kazilo protest najmä nepriaznivé počasie. Pravdepodobne kvôli nemu nebola účasť tak veľká, ako si mnohí predstavovali a ako to býva zvykom, za všetkým treba hľadať vinníka. Už poobede sa začal internetom šíriť obrázok, na ktorom je muž a rozpráva: „To ten Naď. To on dal rozkaz stíhačkám aby nahnali mraky nad Bratislavu. Však nikde inde neprší,” zaznelo reálne na proteste. To ministrovi obrany nedalo a obrázok prezdieľal: „Poradíme vietor, dážď, kde má pršať a kedy pršať,” napísal. Jaroslav Naď však s vtipmi na túto situáciu pokračoval ďalej a prezradil, čo plánuje urobiť s demonštrantmi dnes.

Autor sarkastickej stránky Cecove meme ministrovi obrany zaslal správu, v ktorej ho požiadal o krátke vyjadrenie k tomu, ako nahnal stíhačkami oblaky nad Bratislavu. Po chvíli prišla odpoveď: „Je to pravda! Zajtra hneď potom, čo zabezpečím pomocou vrtuľníkov lokálne tornádo, plánujem poslať chemikov z Rožňavy vydezinfikovať dezolátov,” neodpustil si Naď a vtipne reagoval. Situáciu na proteste, ktorý pokračuje aj dnes budeme sledovať.

Zdroj: Facebook Jaroslav Naď

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Copperfield Jaroslav Naď: Mení počasie a plánuje poslať chemikov z Rožňavy vydezinfikovať dezolátov

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport