eReport.sk
Igor Matovič a tlmočníčka Barbara Randušková, foto: tasr

Čo želajú Matovičovi ľudia k sviatku? Dary Ducha svätého, očkovanie Sputnikom či cestu na Mesiac

Expremiér má dnes veľký deň. Minister financií Igor Matovič oslavuje 48. narodeniny a tak sme sa vás pýtali čo by ste rodákovi z Trnavy k sviatku popriali. A že ste mu veru dopriali k narodeninám, svedčí aj počet „vinšujúcich“.

Na facebookovom profile portálu eReport sme sa čitateľov dotazovali jednoduchú otázku. „Igor Matovič má dnes 48 rokov. Čo by ste mu zapriali k jeho narodeninám?“ A odpovede? Za štyri hodiny ich prišlo viac ako tisíc..

Fanúšikovia

Celkovo sa dajú rozdeliť do troch hlavných kategórií. Prví sú tí, ktorí financmajstrovi a lídrovi hnutia OĽANO úprimne želajú len to dobré. „Nech ho žehná Pán, nech mu dá plnosť darov Ducha Svätého a nech ho iní nesúdia,“ odkázal politikovi Martin.

„Ja mu prajem predovšetkým zdravie a veľa empatie a kým bude vo vláde, len múdre rozhodnutia,“ pridáva sa Janka. „Všetko najlepšie k narodeninám, hlavne veľa zdravia, aby vo vláde vydržal čo najdlhšie,“ v podobnom duchu pokračoval Kamil.

Neprajníci

Tých pozitívnych blahoželaní bolo však len minimum a väčšina diskutujúcich mu nevie zabudnúť jeho rok vo funkcii premiéra počas pandémie koronavírusu. Tú podľa nich nezvládol práve najlepšie. „Napíšem to slušne… Karma je zdarma… nech po zbytok života zažíva všetko to, čo spôsobil národu,“ odkázala mu Iveta.

Ja by som mu popriala zdravie…a nech príde k rozumu a ako darček, nech si na rok vyskúša život, aký žijú ľudia ktorí prišli o prácu, alebo majú minimálnu mzdu,“ rozcítila sa Lenka. „Aby čím skôr odišiel z vlády a dal už pokoj všetkým ľuďom dobrej vôle,“ nádejá sa Marcela.

Vtipkári

Treťou skupinou boli diskutujúci, ktorí sú „nad vecou“ a ich priania sa niesli predovšetkým v humorom odľahčenom duchu. Napríklad Ria mu rovno aj vymyslela program na narodeninový deň. „Nech si dá ako darček očkovanie Sputnikom pred kamerami, keď zaň tak bojuje,“ nadhodila. „Cestu na Mesiac bez spiatočného lístka?“ zavtipkoval si zase Igor. „Aby dlho žil, ale sám na opustenom ostrove,“ napísala Blanka.

A na koniec sme vybrali prianie od čitateľky Jolany. „Aby si prečítal tieto priania..,“ uzavrela.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čo želajú Matovičovi ľudia k sviatku? Dary Ducha svätého, očkovanie Sputnikom či cestu na Mesiac

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti