eReport.sk
Foto: pixabay

Čo si muži skutočne myslia o vysokých podpätkoch a brazílskom voskovaní?

Zaujíma vás, čo potrebujete urobiť, aby ste na neho spravili dojem? Čo je podľa neho na žene pekné a sexy a čo nie je až také super? Pozrite sa, čo odborníci na vzťahy a skupina náhodne vybraných mužov hovoria pre iVillage.com, že je „hot“ a čo naopak nie je.

Ihlové podpätky

Ak neobľubujete nosenie ihličiek, ale dáte si ich preto, aby ste vyzerali dobre, potom sa nesťažujte na bolesť nôh. Muži si nemyslia, že je obzvlášť sexi byť so ženou, ktorá sa celý večer sťažuje na boľavé nohy. Mnoho mužov je navyše v rozpakoch, ak je žena vyššia ako oni sami, čím sa ženy rýchlo stanú, keď si na nohy obujú 12 cm navyše. Ak ste na „love“ alebo idete s mužom na prvé rande, urobíte lepšie, ak uprednostníte nižšie podpätky ako ihličky.

Je sexi aj keď je lepkavý. Foto: pixabay

Červený rúž

Je pravda, že veľa mužov si myslí, že rúž je lepkavá vec a myslí si o nej, že im bráni pobozkať ženu. Ale napriek tomu si myslia, že červený rúž je sexi. Podľa odborníkov je to preto, lebo muži len idú po stopách svojich predkov. Napríklad ústa, pohlavné orgány a zadná časť samičiek paviánov a šimpanzov sčervenajú, keď majú ovuláciu. Vtedy samec vie, že má „udrieť“. Pre dnešného muža je červený rúž znakom, že je žena pripravená na „akciu“.Červené ústa sú navyše znakom sily a sebavedomia, ktoré sú sami osebe sexi

Dlhé vlasy

Prieskum odhalil, že až 82 percent mužov sa domnieva, že tajomstvom ženského sexepílu je v jej vlasoch. Veria tiež, že dôležité sú aj prsia a výstrih. Viac ako polovica uprednostňovala dlhé vlasy, ale nemuseli byť také dlhé ako vlasy Rapunzel. „Len také aby bolo za čo schmatnúť.“ vyjadrila sa väčšina mužov. Dlhé vlasy sú znakom ženskosti a mladosti, čo zase naznačuje plodnosť a materský potenciál ženy. Pokiaľ ide o farbu vlasov, mýtus o populárnych blondínkach nie je pravdivý. Rovnako sa páčia aj brunetky a ryšavky.

Brazílske voskovanie

Brazílske voskovanie je niečo, čo sa najskôr stalo populárnym v porno priemysle a odtiaľ sa trend rozšíril medzi bežných ľudí. Aj keď niektorí muži uprednostňujú oholené dievčatá, drvivá väčšina stále tvrdí, že je to veľmi prehnané a celkom stačí, keď sa len trochu pravidelne zastrihávate. Z historického hľadiska bolo ochlpenie známkou sexuálnej zrelosti a tým, že sa žena mohla stať matkou.

Tak toto mužov naozaj láka! Foto: pixabay

Hlboký výstrih

Ženy sa na iné ženy s príliš veľkým výstrihom pozerajú ako na „ľahkú korisť“ a možno aj oprávnene. Väčšina mužov v prieskume potvrdzuje, že ich to láka. To podčiarkuje predpoklady, že ženy, ktoré používajú tento trik, vedome vyhľadávajú pozornosť. Ak ste medzi nimi, investujte do push-up podprseniek.

Spodná bielizeň

Pokiaľ ide o spodnú bielizeň, väčšina mužov chce, aby bola čo najskôr vyzlečená. Ak sa má investovať do niečoho pekného, nemalo by to byť niečo, čo sa ťažko odopína, alebo to trvá dlho, kým vás z toho vyzlečie. Mnoho mužov navyše tvrdí, že žena v tričku alebo v požičanej pánskej košeli je rovnako sexi ako žena oblečená vo zvodnej spodnej bielizni. Kľúčové slovo je jednoduchosť. Teraz viete, že nemusíte investovať veľa peňazí do zvodnej a sexi dámskej spodnej bielizne- jednoducho si požičajte jeho košeľu.

Smiech

Možno to nie je až také prekvapujúce, ale muži majú radi ženy, ktoré sa smejú, čo mnohé ženy tiež robia automaticky, keď reagujú na vtipy alebo vtipné príbehy niekoho, kto sa im páči. Smiech je veľmi dôležitý vo flirtovaní. Toto si uvedomujú aj muži. Majú však radi prirodzený a spontánny smiech. Nie silený a preafektovaný.

Nepredstierajte, že vás šport baví. Foto: pixabay

Záujem o športové zápasy

Nepredstierajte záujem o jeho futbalový tím alebo iný futbalový tím, ak vás naozaj nezaujímajú. Skôr, či neskôr to bude pre vás skutočne nudné a trochu trápne. Ak to zistí, možno sa potom bude zamýšľať nad tým, čím iným ho ešte klamete. Aj keď štatistiky ukazujú, že páry s podobnými záujmami zostávajú spolu najdlhšie, neznamená to, že nemôžete mať svoje vlastné hobby. Mnoho mužov tiež oceňuje, že môžu niečo robiť sami, s priateľmi, bez toho, aby tam bola vždy ich priateľka. Preto sa nebojte povedať, že vás jeho obľúbený šport až tak nefascinuje. Keď chce byť s priateľmi, aby videl nejaký zápas, nechajte ho ísť. Budete mať čas sama pre seba a môžete robiť to, čo baví vás.

Foto: pixabay


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čo si muži skutočne myslia o vysokých podpätkoch a brazílskom voskovaní?

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php