eReport.sk
Céline Dionová, foto: pinterest

Čo sa s ňou deje? Céline Dion je už len kosť a koža


Má za sebou veľkolepú tridsaťročnú kariéru a patrí medzi najznámejšie spevácke divy na svete. Jej súkromie však také veselé nebolo. Céline Dion prišla o lásku svojho života. Dnes je z nej len kosť a koža.

Z krásnej a štíhlej speváčky sa zmenila na nepoznanie. Päťdesiatdvaročná Céline Dion je dnes len kosť a koža. Napriek tomu svojim fanúšikom odkazuje, že sa má dobre. Jedna z najznámejších speváčok sveta má za sebou úctyhodnú kariéru. Jej rodičia boli muzikantmi, takže pre Céline bolo spievanie rovnako dôležité ako rozprávanie. Už ako dvanásťročná zložila svoju prvú pieseň. Jej prvá nahrávka sa už čoskoro začala šíriť svetom až kým sa nedostala k známemu producentovi, ktorého meno bolo René Angélil.

Céline Dion vydesila svojich fanúšikov

Ten hlasu mladého dievčaťa veril natoľko, že zastavil stavbu svojho rodinného domu a rozhodol sa ju financovať z vlastnej hypotéky. Keď mala Céline Dion devätnásť rokov, tak mali prvé rande. To dopadlo výborne, no dvojica držala svoju lásku v tajnosti. Dokonca tajili aj zásnuby, ktoré prebehli o štyri roky neskôr. Ich manželstvo bolo idylické, nechýbal v ňom humor a porozumenie.

V roku 2010 porodila speváčka dvojičky. Hneď na to prišla zničujúca správa. Renému opäť diagnostikovali zákernú rakovinu. „Opýtala som sa ho, či je vystrašený, že to chápem. On mi povedal, že jediné, čo chce je umrieť v mojom náručí. Tak som mu dala sľub – dobre, v poriadku. Budem tu a zomrieš v mojom náručí,“ zaspomínala si na najbolestivejšie chvíle.

Manželova smrť ju zlomila. „Milovala som ho celým srdcom. Nikto sa ku mne nikdy nesprával tak skvelo ako sa správal on,“ prezradila spevácka hviezda. Pred časom prišla aj o milovanú mamičku. Smrť blízkych zanechala na jej vzhľade stopy. Napriek tomu, je Céline Dion ženou, ktorá sa za žiadnych okolností nevzdáva.

foto: profimedia, instagram, facebook

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čo sa s ňou deje? Céline Dion je už len kosť a koža

KOMENTOVALI STE: