eReport.sk
Matovič nechce predčasné voľby
Igor Matovič a Erik Tomáš, foto:tvnoviny/NaTelo

Čo nás čaká vo víkendových diskusiách? Tvrdý súboj Kaliňáka s Naďom, či sólo jazda Čaputovej!

Prišiel koniec pracovného týždňa a s ním okrem dvoch voľných dní i pravidelné politické diskusné relácie! Aké súboje politikov na nás čakajú?

Začala sa ostrá predvolebná kampaň. Predčasné parlamentné voľby sú takpovediac „už za rohom“. Politici preto veľmi radi využijú každú jednu príležitosť prísť sa pred občanmi odprezentovať.

Sobota v znamení Kollára

V sobotnej diskusnej relácii natrafia politici z dvoch hodnotových táborov. Na jednej strane bývalý predseda Národnej rady a líder hnutia Sme rodina Boris Kollár, a na tej druhej strane liberálny politik a šéf hnutia Progresívne Slovensko Michal Šimečka. Tí sa stretnú v relácii verejnoprávnej televízie Sobotné dialógy.

Sólo jazda Čaputovej

Ďalšia z relácii RTVS O 5 minút 12 ponúkne exkluzívny priestor na „sólo jazdu“ prezidentke Zuzane Čaputovej. V druhej časti relácie sa stretne „Demokrat“ Juraj Šeliga s exministrom školstva Branislavom Gröhlingom.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Líder OĽANO Igor MatovičI
  2. Veronika Remišová

Súboj mimoparlamentných strán

V relácii TA3 V politike si to „rozdajú“ šéfovia mimoparlamentných strán. Milan Majerský (KDH) si vymení svoje názory s Andrejom Dankom (SNS) či s Lászlóom Sólymosom (Most-Híd).

Tvrdý súboj Kaliňáka s Naďom

A v nedeľu. Predpokladáme najostrejší duel medzi exministrom vnútra Robertom Kaliňákom zo Smeru a exministrom obrany v Matovičovej i Hegerovej vlády, Jaroslavom Naďom z hnutia Demokrati.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čo nás čaká vo víkendových diskusiách? Tvrdý súboj Kaliňáka s Naďom, či sólo jazda Čaputovej!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php