eReport.sk
foto: tasr

Cigánikovej originálny odkaz Rusom na kauzu Sputnik: Nechajte si Matoviča ako zábezpeku

Expremiér a súčasný minister financií Igor Matovič včera chrlil jednu perlu za druhou. Najskôr šokoval svojou záhadnou cestou do Moskvy a štafetu statusov ukončil informáciou, že Sputnik V musíme Rusku vrátiť. Práve v ňom použil aj urážajúce slová, ktoré sa mohli niektorých dotknúť. Jana Bittó Cigániková však prišla s originálnym a vtipným nápadom, ako situáciu vyriešiť.

Igor Matovič včera v ranných hodinách informoval svojich nasledovateľov o tom, že letí do Moskvy. Podľa jeho slov išiel riešiť, aby sa Sputnik V na Slovensku mohol používať. V ďalších statusoch však informoval, že jeho snaha bola pravdepodobne málo platná. Rusko žiada, aby sme im vakcíny Sputnik V vrátili. Dôvodom malo byť porušenie zmluvy z našej strany. To Matoviča vytočilo do biela a vo svojom príspevku na sociálnej sieti napísal: „Gratulujem, idioti.”

Zdroj: Instagram Jana Cigániková

To, keď videla Cigániková okamžite reagovala na inej sociálnej sieti, kde napísala príspevok. Podstate v ňom ponúkla nemožné, no vtipné riešenie. „Čo keby si ho nechali ako zábezpeku? Kým my nevrátime Sputnik, oni nám nevrátia Igora,” a ku statusu prilepila aj točiaceho sa a zamýšľajúceho sa smajlíka. Aká bola odozva na tento príspevok nevedno, no treba uznať, že pobavila nejedného nasledovateľa. Igor Matovič svoju cestu bude dnes vysvetľovať na tlačovke. Na nej by mal aj odpovedať na mnoho otáznikov, ktoré nad touto kauzou visia.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity