eReport.sk
foto: facebook J. C.

Cigániková pozravuje od mora: Treba si vyhrnúť rukávy, čaká nás politická jeseň

Slnko svieti, voda láka, Cigániková k moru sa vybrala. Veď po náročnom období škriepok, obviňovania a doťahovania taká dovolenka prišla aj vhod. A pred “politickou jeseňou” ako sama nazvala blížiace sa mesiace, treba nazberať nové sily. Nezabudla prezradil, čo asi sa tak v parlamente bude rozoberať.

Janu Bittó Cigánikovú v plavkách už videlo takmer celé Slovensko. Neskrýva sa a na sociálnych sieťach zverejňuje fotky ako pravá “influencerka”. Aj tentokrát potešila mužské oko fotkami, na ktorých sa predviedla v plavkách, zabalená v slnečných lúčoch. Nezabudla ani na dámske pokolenie, ktorému ukázala jej opálenú polovičku. Ako to však býva, pod fotkou sa ukrývalo tajomstvo. Cigániková prezradila, prečo sa vybrala oddychovať moru a musí načerpať nové sily: „Čakajú nás náročné týždne a mesiace, politicky aj pandemicky. Krátke voľno s najmilšími mi preto padlo vhod,” začala písať.

A čo nás vlastne čaká? „Vyhrnúť rukávy a bojovať za viac slobody pre tých, ktorí sú ochotní pomôcť sebe, svojim blízkym a aj zdravotníkom v našej krajine,” dorážala na blížiacu sa tretiu vlnu, ktorá podľa mnohých odborníkov by mala vypuknúť už čoskoro.

Okrem boja s pandémiou a riešeniami súvisiace s tým, parlamentom zrejme otrasie aj iná otázka – interrupcie: „Zrejme budeme potom na jeseň opäť riešiť aj to, či sa môže žena rozhodnúť, kedy vynosí, porodiť a vychová dieťa, alebo jej to povedia chlapci z parlamentu,” dodala ironicky na záver.

Zdroj: Instagram Jana Bittó Cigániková

Okrem Jany Bittó Cigánikovej sa na dovolenku vybral aj premiér Eduard Heger. Ten však tak ďaleko ako predsedníčka Výboru NR SR pre zdravotníctvo nevybral. Spolu s rodinou išiel obdivovať slovenské skvosty, presnejšie Vysoké Tatry: „S manželkou a deťmi sme sa dnes vybrali na Zámkovskú chatu,” prihovoril sa premiér. „Na Slovensku máme mnoho nádherných turistických trás, rôznych náročností a rozhodne by bola škoda nevyužiť naše prírodné bohatstvo. Pomáhame tým nášmu telu i duši,” dodal. Priznal aj to, že s funkciou premiéra sa mu vo veľa veciach zmenil život a tak si chvíle s rodinou užíva.

Zdroj: Instagram Eduard Heger

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport