eReport.sk
foto: tasr

Cigániková pár dní pred pohrebom exmanžela. Takýto podraz od fanúšika nečakala

Fúha. Na toto asi pripravená nebola. Šéfka zdravotníckeho výboru Jana Bittó Cigániková sa nechala počas víkendu zaočkovať, o čom nezabudla referovať aj na svojej sociálnej sieti. To, čo sa spustilo, však zrejme nečakala. A svoje si od fanúšikov vypočula aj kvôli zosnulému exmanželovi.

„Ahojte, som desať týždňov po očkovaní vakcínou od Astra Zeneca, takže idem znova na druhú dávku,“ prihovára sa vo videu politička, ktorá tiež zdôraznila, že sa vôbec nebojí, pretože šanca, že by mala nejaké vážne nežiaduce účinky je menšia, ako to, že jej na dom spadne lietadlo. Jej vyjadrenia sa však nestretli s pochopením fanúšikov.

Cigánikovej sociálnu sieť zaplavili komentáre od kritických až po vulgárne. „Nechápem, prečo tí slaboduchí ľudia potrebujú všetkým oznámiť, že sa boli dať zaočkovať,“ znel jeden z miernejších odkazov. „Som šokovaná tým, koľkí ste si dali čas a námahu, aby ste sem prišli a nechali tu prinajlepšom výsmešok, grcajúceho smajlíka, v horšom prípade urážku alebo dokonca želanie smrti,“ zúrila politička a dodala, že má právo na svoj názor.

Cigániková drží po exmanželovi smútok. Začala sa objavovať len v čiernej. – Foto: fb/fungujucezdravotnictvo

Očkovanie, však nebolo jedinou vecou, ktorou Cigániková postavila do pozoru fanúšikov. Zvyčajne v nedeľu poobede totiž zvykne v živom vstupe odpovedať na ich otázky. Tento víkend sa tak ale nestalo. „Túto nedeľu sa o piatej večer neuvidíme v tradičnom livestreame na mojom instagrame. Zato o 13:00 budem v zaujímavej diskusii v relácii Na telo,“ odkázala Cigániková, ktorá sa objavila v televíznej relácii oblečená celá v čiernom. Nie každému z jej fanúšikov to však bolo pochuti. „Žiaden smútok po Jožkovi? Smutné,“ odkázal jej jeden z nich, ktorému sa nepáčilo, že išla debatovať do diskusie krátko po exmanželovom skone. Bittó na jeho slová nereagovala, „upratali“ ho ale iní diskutujúci.

Jozef Cigánik zomrel minulú stredu po dlhej a ťažkej chorobe. Pohreb by sa mal konať už tento utorok.

Zdroj: fb/fungujucezdravotnictvo

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Cigániková pár dní pred pohrebom exmanžela. Takýto podraz od fanúšika nečakala

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport