eReport.sk
Dominika Cibulková, foto: instagram D. C.

Cibulková ukázala chatu: Takto vyzerá jej víkendového sídlo. Bazén, aký sa len tak nevidí!

V Bratislave vlastní extenistka niekoľko nehnuteľností. Býva však iba v jednej. Na relax si kúpila dom na Záhorí. Zariadila sa ho podľa vlastného vkusu.

Nedávno mala so svojou milovanou chatou patálie. Lupiči si totiž vybrali jej objekt za terč a vyplienili jej ju. Bývalá športovkyňa vtedy ležala v nemocnici a čakal na pôrod. Zlodeji jej odcudzili gril, bazénovú techniku a nábytok za takmer sedem tisíc eur. Na pozemok sa dostali cez plot, ktorý zdieľa so susedom. Nepríjemná správa zastihla Dominiku Cibulkovú (32) vtedy v nemocnici: „Momentálne prežívam najkrajšie obdobie v živote a chcela by som sa s vami o tieto pocity podeliť, sú však ľudia, ktorí sa neštítia naozaj ničoho. Takže dnes by som vás chcela výnimočne poprosiť o pomoc,” napísala Dominika. Chatu má vo vlastníctve už roky. Zveľaďovala ju počas tehotenstva. Avšak užívať si ju mohla až keď dokúpila chýbajúci nábytok.

Rozkvitnuté stromy a štýlový bazén

Dominika podľa katastra kúpila rodinný dom, keď mala 19 rokov. Nachádza sa v malej dedine Plavecké Podhradie, iba 45 minút od Bratislavy. Na skok od jej chalupy stojí renesančný kaštieľ, v okolí je Plavecký hrad či Plavecká jaskyňa, a samozrejme, krásna príroda. Chalupa s pozemkom s rozlohou 1 133 štvorcových metrov sa však za ostatné mesiace zmenila a dostala nádych takmer až dovolenkovej destinácie. Premenou prešiel najmä exteriér. Prvé, čo udrie všetkým do očí, je štýlovo vybudovaný bazén. Nehanbila by sa za neho žiadna svetová celebrita.

Cibulkovej chatu nájdete v GALÉRII!

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport