eReport.sk
slovenská tenistka Dominika Cibulková,
slovenská tenistka Dominika Cibulková, foto:tasr

Cibulková reagovala na nenávistné komentáre po smrti Kellnera: Z ľudí srší zloba!

Pred pár dňami obletela svet správa o tragickej smrti najbohatšieho Čecha Petra Kellnera (†56). Miliardár zahynul počas nehody vrtuľníka na Aljaške. Okrem neho si vyžiadala tragická udalosť ďalšie štyri obete. Po jeho smrti sa na sociálnych sieťach spustila nenávistná vlna závistlivých ľudí na ktorú nemohla nereagovať bývala slovenská tenistka Dominika Cibulková (31).

„Petra Kellnera som osobne nepoznala, ale dnes ma správa o jeho smrti naozaj zasiahla,“ reagovala Cibulková bezprostredne po medializovaní tragickej nehody bývalého majiteľa TV Markíza, či TV Nova. Okrem smutnej správy musela reagovať aj na vlnu nenávistných komentárov ľudí na sociálnych sieťach: „Po prečítaní niekoľkých článkov mi nedalo nevšimnúť si komentáre, ktoré sa hromadili pod článkami a chcem napísať len jedno: je až desivé, koľko zla sa berie v ľuďoch a táto pandémia to v nich evidentne vyhnala na maximum. Verím, že sa z toho raz dostaneme, lebo táto sršiaca zloba je až strašidelná,“ myslí si bývalá tenistka.

Petr Kellner tragicky zahynul pri páde vrtuľníka

Foto: tasr, Instagram Dominika Cibulková

Cibulková svojim spôsobom narážala aj na ňu samotnú. Vie, predsa o čom hovorí. Mnoho ľudí aj jej fanúšikovia jej vyčítajú, že počas pandémia nedodržiava opatrenia a cestuje v podstate kam sa jej zachce. Naposledy bola so svojou rodinkou na dovolenke na exotických Maldivách.

Okrem cestovania jej nevedia ľudia odpustiť aj “neúmyselné” zaočkovanie seba a svojho manžela Michala. Týmto excesom spustila priam nevraživé reakcie na jej osobu. Práve preto sa rozhodla pre radikálny krok a pod svojim profilom na Instagrame vypla možnosť vyjadrovania a komentovania pod fotografiami.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport