eReport.sk
Foto: shutterstock

Chystá sa SVADBA roka! Bola na každom dobrom večierku, teraz ide pred oltár

Známa blondínka, ktorá roky kraľovala z úzadia televíznej obrazovke, kandidovala aj na prezidentku, sa po rokoch život “nadivoko” rozhodla, že si s partnerom povedia ÁNO!

Keď sa dala Gabriela Drobová (47) dokopy s podnikateľom Karolom Rumanom (46), bol to šok najmä pre jeho manželku, s ktorou má dve deti. Zuzana Rumanová v tom čase Drobovej odkázala, že v Karolovom živote nie je prvá ani posledná. Žeby sa mýlila? Slovenská dramaturgička, producentka a riaditeľka módnej televízie Gabriela Drobová, sa bude v lete vydávať. Áno, povedala dlhoročnému partnerovi, podnikateľovi Karolovi Rumanovi. Nedočkavá nevesta už skúša u kaderníka nový účes.

Svadba za oceánom

Gabriela Drobová (47) tvorila v minulosti pár so županom Jurajom Drobom. Po piatich rokoch randenia sa zosobášili v USA. V roku 2007 sa však rozviedli. A hoci to nebýva zvykom, obaja dodnes ostali vynikajúci priatelia. Juraj Droba čelil pred pár týždňami kauze, kedy bol počas zákazu vychádzania do neskorých večerných hodín v interiéri podniku, kde vysedával s Jurajom Šeligom a Janou Žitňanskou. Obaja so svojich postov odstúpili, Droba to odmietol.

Späť k šťastnému páru

Známa blondínka Gabriela Drobová tvorí s Karolom Rumanom pár už desať rokov. Exmanželka bratislavského župana sa dočkala. Druhýkrát bude nevestou. Veľký deň si dvojica naplánovala na leto. Drobová už skúša u kaderníka Jána Molnára nové variácie. Molnárovi sa niekoľkokrát zverila do rúk aj prezidentka Zuzana Čaputová: „Po dvoch rokoch skúšam nový hair styling. V lete ma čaká veľký životný event, tak experimentujem, čo by sa tam najlepšie hodilo,” napísala Drobová veľavravný status. Avšak vo vodách šoubiznisu to už dlho nie je tajomstvo, že sa chystá veselica.

Takmer rozchod

Aj v ich vzťahu to nebolo vždy ružové. V roku 2013 došlo k prvej veľkej kríze. Vtedy sa Drobová po odchode z narodeninovej párty na ulici zrútila. Minulý rok sa skloňoval rozchod druhýkrát. Blondínka začala písať záhadné statusy. V deň Prešporského bálu prekvapila osobným vyznaním: ,,Keďže som momentálne bez partnera, musím si ďalší rok počkať a tiež musím konštatovať, že frak môjmu exmanželovi mimoriadne pristane,“ napísala verejne Drobová. Evidentne však krízu zažehnali a o niekoľko mesiacov budú zaľúbenci konečne svoji.

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport