eReport.sk
foto: profimedia

Chrissy Teigen prišla o tretie dieťa: Svetu popísala obrovskú bolesť


Porodiť bábätko, o ktorom žena dopredu vie, že je mŕtve, alebo že behom krátkeho času zomrie, to je tragédia, ktorú nechce zažiť žiadna tehotná žena. Modelka Chrissy Teigen takúto tragédiu dopodrobna opísala. Prišla o svoje tretie dieťa.

Modelka, podnikateľka a autorka kuchárky Chrissy Teigen je manželkou známeho spevácka Johna Legenda. Má s ním dve deti, dvojročného Milesa a štvorročnú Lunu. Obe deti prišli na svet vďaka umelému oplodneniu. Tretie dieťatko, ktoré čakali sa im však podarilo počať klasickou prirodzenou cestou. Manželia sa na dieťa nesmierne tešili, no stala sa tragédia. Chrissy porodila v piatom mesiaci mŕtve bábätko, ktorému dali menom Jack.

Chrissy Teigen prišla o tretie dieťa instagram

Dôvodom nevydareného pôrodu boli zdravotné komplikácie známej mamičky. „Už predtým som musela byť s rizikovým tehotenstvom na lôžku. Celý mesiac som sa snažila dostať malého chlapčeka aspoň k 28. týždňu, teda určitej bezpečnej zóne pre plod. Doktori mi diagnostikovali odlúčenie placenty. Vždy som s tým mala problémy. Milesa som musela porodiť o mesiac skôr, pretože z placenty nedostával dostatok výživy,“ začala svoje rozprávanie Chrissy. K takejto úprimnosti sa dlho odhodlávala. Chce si smutné chvíle pamätať rovnako ako tie krásne.

Napriek veľkej snahe lekárov jej nič nepomáhalo. „Krvácala som jemne, ale celý deň. Menila som si plienky každých pár hodín. Neskôr som začala krvácať oveľa viac. Tekutiny okolo Jacka neustále mizli, už v nich skoro nemohol plávať. Keď som si ľahla na chrbát, cítila som jeho nohy a ruky zvonka môjho bruška,“ spomína na trpkú skúsenosť známa modelka. Vyskúšali množstvo sáčkov krvnej infúzie, no nič nezaberalo. Kráska sa rozplakala a zaplavila ju vlna smútku, že skoro nemohla ani dýchať. Dostala kyslík, ktorý vidieť aj na fotografii ktoré neskôr zverejnila. Neskôr dostala epidurálku, aby jej vyvolali pôrod dvadsať týždňového dieťaťa, ktorý by inak v brušku neprežil. „Fotografie, ktoré som zverejnila možno niektorým ľudom v podobných situáciach pomôžu,“ napísala Teigen.

foto: profimedia, instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Chrissy Teigen prišla o tretie dieťa: Svetu popísala obrovskú bolesť

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne