tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Foto: lev radin/shutterstock

Chris Hemsworth zablahoželal bratovi Liamovi opäť originálnym spôsobom

Liam Hemsworthhviezda filmu Hunger Games, v stredu (13.1.) oslávila 31 rokov a jeho veľký brat, samotný Thor, Chris Hemsworth, našiel ideálny spôsob, ako si tento deň pripomenúť.

Tridsaťsedemročný brat zverejnil ich rozkošnú fotografiu z detstva, na ktorej Liam sedí Chrisovi na kolenách. A hoci je očividné, že fotka je stará, starší Hemsworth to v úvodnom komentári „popiera“.

foto: instagram CH

Zdroj: instagram CH

„Táto fotografia bola urobená presne pred 3 rokmi,“ vtipkoval jeho typickým spôsobom. „Sakra, čas letí, ale ty si sa ani trochu nezmenil.“

To bolo spolu so želaním šťastných narodenín všetko, čo Chris napísal – tentokrát. Ale ako fanúšikovia slávnej rodiny vedia, pre Chrisa je akousi tradíciou zverejňovať fotky s bratmi a dávať k nim vtipné komentáre.

V roku 2019 oslávil Liamove narodeniny zdieľaním záberu ich dvoch s ich ďalším bratom hercom Lukom Hemsworthom, keď trojica bola na lyžovačke a sedeli v kabínke lanovky. Chris a Luke (40) hľadeli do kamery, zatiaľ čo Liam vyzeral stratený v myšlienkach.

Foto: Insagram CH

Zdroj: instagram CH

„Všetko najlepšie k narodeninám, ty malá legenda,“ napísal Chris pod obrázok. „Niekto by povedal, že si občas roztržitý a rozptýlený, ale tento obrázok zjavne rozpráva iný príbeh. Milujem ťa kamoško.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Chris Hemsworth zablahoželal bratovi Liamovi opäť originálnym spôsobom

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku