eReport.sk

Chorvátsky živý Ken vyniká trojmesačnou erekciou

Živé verzie bábik sa v poslednom čase stávajú miestnymi celebritami. Podobne je na tom chorvátsky Ken Bratz Neven Ciganovic, ktorý má za sebou radu zákrokov. Preslávil sa nehodou v podobe dlhej trojmesačnej erekcie.

Po tejto nepríjemnej skúsenosti začal šíriť osvetu, aby sa s takýmto problémom nestretol už žiaden muž. Urobil to vskutku netradične. Zaviedol si pornoúčet a prezentuje sa svojím často priveľmi odhaleným telom. Excentrický päťdesiatročný Chrovát si v roku 2017 prešiel peklom. Keď sa prebudil po hotovej plastike nosa, medzi nohami mu vyrástol doslova stan, ktorý tri mesiace nepoľavil. Ďalšia operácia silnú a života nebezpečnú erekciu zvrátila, no pravý dôvod záhadného stoporenia zostal neodhalený.

Až jedného dňa pri upratovaní našiel výživový doplnok, ktorým sa ládoval aby mu narástli svaly. Od tohto okamihu Bratz vedel, čo je jeho životným poslaním. Chcel naučiť potenciálne obete dlhotrvajúcej erekcie, aby si dôsledne čítali pribalené letáky rozličných doplnkov stravy.

Často prezentuje fotografie svojho nahého tela

Vďaka pozornosti médií sa z plastikami posadnutého manekýna začala stávať internetová celebrita. Svoj instagramový profil začal postupne meniť na prezentáciu odhalených častí tela. Ciganovic, ktorý netají svoju homosexuálnu orientáciu zdieľa so svojimi fanúšikmi tie najintímnejšie detaily zo svojho veselého života. Ako málo teda stačí, aby ste sa stali hviezdou sociálnych sietí!

foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Chorvátsky živý Ken vyniká trojmesačnou erekciou

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php