tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
sociálne siete WhatsUpp
Ilustračná snímka. Zdoj: ssf-co.com

Cez WhatsApp ho dohnal k samovražde! V Španielsku odsúdili 60-ročného muža

V Španielsku v utorok odsúdili na desať rokov väzenia 60-ročného muža, ktorý dohnal 17-ročného tínedžera k samovražde tým, že mu cez platformu WhatsApp poslal stovky zastrašujúcich správ. TASR správu prevzala z agentúry AFP.

Tragédia sa odohrala v decembri roku 2016. Podľa súdu vo Valencii sa „obvinený skontaktoval s obeťou, ktorá mala v tom čase 17 rokov, a prostredníctvom WhatsAppu poslal chlapcovi v priebehu troch hodín 119 zastrašujúcich správ“.

Správy mali najskôr sexuálny podtón

Podľa súdu sa tínedžer páchateľovi opakovane hovoril, že nie je plnoletý a že ak bude s posielaním výhražných správ pokračovať, siahne si na život. Správy mali zo začiatku sexuálny podtón, neskôr sa však stali agresívnejšími. Páchateľ sa tiež vyhrážal, že ich konverzáciu zverejní a podnikne proti mladíkovi právne kroky, lebo ako neplnoletý navštívil internetovú stránku určenú pre dospelých.

Pokračoval aj po tom, ako mladík vyskočil z okna

Podľa rozsudku si bol páchateľ „plne vedomý utrpenia a stresu“, ktoré chlapcovi spôsoboval, rovnako ako „pravdepodobnosti, že (tíndežer) spácha samovraždu“. S posielaním správ pokračoval aj po tom, ako mladík vyskočil z okna a následkom zranení podľahol. Páchateľ sa môže proti rozsudku súdu odvolať. Na základe vyneseného verdiktu musí tiež rodine chlapca zaplatiť odškodné vo výške 173.000 eur za morálnu ujmu.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Cez WhatsApp ho dohnal k samovražde! V Španielsku odsúdili 60-ročného muža

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku