tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Jitka Schneiderová, foto: profimedia

Český lev 2021: Česká herečka takmer nahá!

Herečka Jitka Schneiderová (47) sa na českých levoch odviazala. V šatách od Diora ukázala takmer všetko! Prestížne ocenenie českých filmových cien Český lev sa tentokrát kvôli covidu-19 odohrával úplne inak ako kedysi. Všetci zúčastnení museli ísť na testy proti vírusu. Zažiarili aj Slováci. Režisér Peter Bebjak dostal cenu, herec Juraj Loj svoju nomináciu za vedľajšiu mužskú postavu nepremenil.

Český lev je vždy udalosťou roka. Mnohé hviezdy na tomto podujatí prežijú rôzne trapasy, ale aj alkoholové excesy. Najväčšiu pozornosť vzbudila tento rok herecká hviezda Jitka Schneiderová, ktorá sa predviedla v priesvitných šatách od Diora. Bola viac nahá ako oblečená a priťahovala všetky pohľady. Medzi hosťami, ktorí predávali ceny bol aj Jiří Bartoška. Ak by ste ho vonku očakávali s cigaretkou, tak ste na omyle. Známy bonviván prestal po rokoch fajčiť a vyhrala nad svojou dlhoročnou závislosťou.

Film Krajina ve stínu Bohdana Slámy mala najviac nominácií na Českého leva. Z pätnástich však získala len šesť. Štrnásť nominácií mal film Havel, no dostal len jednu cenu za masky. Štrnásť nominácií mal rovnako film Šarlatán od režisérky Angnieszky Holland, premenil ich šesť. Za minisériu Herec si odniesol cenu slovenský režisér Peter Bebjak. Aj náš herec Juraj Loj bol za film Šarlatán nominovaný ako herec vo vedľajšej úlohe. Cenu mu však vyfúkol Jiří Mádl za film Modelář.

Foto: profimedia

Favoritom večera bol český herec Ivan Trojan, ktorý získal ocenenie pre najlepšieho herca v hlavnej postave. Nezabudol poďakovať ani svojmu filmovému milencovi Jurajovi Lojovi, že to s ním bolo pekné. Hoci hlavnú ženskú hereckú cenu získala Magdaléna Borová za film Krajina ve stínu, všetkých zaujala jej kolegyňa Jitka Schneiderová v exkluzívnych šatách od Diora, ktoré viac odhaľovali ako zahaľovali. Moderátorom večera bol Václav Kopta. Celá atmosféra Českého leva sa niesla v duchu pokory a umelci ďakovali českým zdravotníkom a lekárom.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Český lev 2021: Česká herečka takmer nahá!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku