tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Tereza Dočkalová si uťahuje z ministra Krajniaka. Foto: Mall.tv

Česká herečka naložila ministrovi Krajniakovi: Milanko, raz ko**t, navždy …

AKTUALIZOVANÉ Toto sa nevidí každý deň! Českí bratia, či skôr sestry, si naozaj neberú servítku pred ústa. Nad konaním ministra práce Milana Krajniaka ľudia už pravidelne od prekvapenia nadvihujú obočie. Či už išlo o jeho záľubu v nosení maskáčoch, alebo vtípek na sociálnej sieti, ktorým naštval ženy po celom Slovensku. Práve Krajniakov nedávny „humorný“ status si vzali na mušku západní susedia a šéf slovenského rezortu to schytal ako nikdy.

Moderátorka a herečka Tereza Dočkalová vo svojej  satirickej relácii známej online televízie si berie na paškál vplyvné tváre českého šoubiznisu, ale aj politickej scény. V jednom z posledným dielov „zabrúsila“ do slovenských vôd a poriadne si podala jedného zo slovenských ministrov. Z toho ako naložila šéfovi rezortu práce Milanovi Krajniakovi vám padne sánka.

Vtipy aj maskáče

Minister Krajniak už dlhšie vzbudzuje v online priestore u ľudí zmiešané reakcie. Za povšimnutie napríklad stojí jeho cit pre módu. Konkrétne jeho záľuba nosenia armádnych uniforiem. Napriek tomu, že je minister práce v maskáčoch ho bolo možné zazrieť počas testovania na Covid – 19 na Orave, ale aj na tlačovkách so svojimi vládnymi kolegami. „Vzor môjho oblečenia je veľmi podobný tomu, ktorý som nosil ako vojak základnej služby 5. Pluku špeciálneho určenia,“ objasnil Krajniak pre eReport svoju záľubu vo vojenských mundúroch.

Minister práce Milan Krtajniak má záľubu v nosení vojenských maskáčov. Foto: facebook/MK

Facebook/MK

Tak, ako má špecifický zmysel pre obliekanie, podobne na tom je aj so zmyslom pre humor. Jeho nedávny vtip na Facebooku totiž vyvolal najmä u nežného pohlavia poriadne vášne. „S manželkou sa dopĺňame: Ja sa vyzlečiem, ona vyperie, ja vstanem z postele, ona ustelie, ona uvarí, ja zjem. Čo by robila bezo mňa?“ „zabil kameňák“ minister na sociálnej sieti. Následne na to sa na neho spustila lavína kritiky. Okrem žien sa k nej pridávali aj muži. Nepodarený vtip si všimli aj za hranicami v Českej republike.

Zdroj videa: Mall.tv

Proste, Milanko…

Titul „Prasák Týždňa“ si Krajniak vyslúžil od českej zabávačky Terezy Dočkalovej. V jej internetovej satirickej šou sa venovala práve Krajniakovmu online vtipu. „Niekomu celý život trčí z topánok slama, niekto zostane mačistickou konzervou, ako slovenský minister práce Milan Krajniak,“ uviedla vo videu na adresu slovenského člena vládneho kabinetu Igora Matoviča.

Herečka poriadne skritizovala Krajniakov vtip. „Tiež sa už smejete, že tabuľky na oknách bratislavského hradu sa otriasajú?“ pýta sa uštipačne. Taktiež prizvukuje, že podobné stereotypné názory na nežné pohlavie u Krajniaka nie sú ojedinelé a „vtipnými“ memečkami na obdobnú tému sa na sociálnej sieti pochválil už v minulosti.

Stereotypným humorom Krajniak sršal už aj v minulosti. Foto: Mall.tv

Krajniakovi pripomenula aj jeho neúspešnú prezidentskú kandidatúru a jeho kritiku na adresu homosexuálov. To zabávačka okomentovala obzvlášť ostro: „Proste Milanko, raz ko**t, navždy ko**t, však?“

A čo hovorí na vyostrenú satiru samotný minister? „Moja manželka má zmysel pre humor, narozdiel od spomínanej pani z videa. Dôležitý je pre mňa názor mojej manželky, nie hejterov z internetu,“ povedal pre eReport Krajniak.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Česká herečka naložila ministrovi Krajniakovi: Milanko, raz ko**t, navždy …

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku