eReport.sk
Sandra Mašková, mma zápasníčka, nahota, ukázala všetko
Sandra Mašková, foto:ig/s.m.

Česká bojovníčka MMA sa vyzliekla: Nahoty sa nebojím!

Bývalá MMA zápasníčka Sandra Mašková (33) len pred nedávnom ohlásila koniec športovej kariéry. Dlho nezaháľala a našla si smer, ktorý ju napĺňa a živý. Nebála sa bojovať v klietke proti najtvrdším ženám, teraz ukázala, že sa “nebojí” ani ukázať zo svojho tela o niečo viac.

Mašková bola svojho času obávanou bojovníčkou. Bola známa svojimi tvrdými ranami, ktorými by zatienila aj nie jedného chlapa. Teraz však strháva na seba pozornosť iným, pikantnejším spôsobom. Nie len vypracovaným telom bojovníčky, ale aj odvážnou nahotou. Ako sama tvrdí, je veľkou fanúšičkou otužovania a prečo teda nevyužiť príjemné s užitočným. Dokonca nafotila niekoľko fotiek bez oblečenia priamo na snehu.

Sexi bojovníčka Sandra Mašková

Foto: ig/medojedmaskova

Sexi bojovníčka rada pridáva svoje akty na svojom Instagrame, ten však nie vždy s odvážnymi fotografiami má pochopenie a dokonca 33-ročnej Češke účet párkrát zablokoval. Preto sa rozhodla si založiť účet na známom portáli OnlyFans, kde dostáva za odvážne fotografie aj zaplatené. Zaradila sa tak medzi mnohé celebrity, ktoré využívajú platformu na zárobok počas koronakrízy.

Mašková si stále rada zatrénuje

„Zarábam online. Nebudem zdieľať nejakú pornografiu, ale nahoty sa určite strániť nebudem. Budem pracovať s fantáziou mojich fanúšikov,” so smiechom poznamenala bývalá bojovníčka počas návštevy Jána Krausa v jeho známej show.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity