eReport.sk
Vďaka pomoci ČR začal Ukrajine pomáhať aj Západ
Ministerka obrany Českej republiky Jana Černochová. Foto: tasr

VIDEO Česká ministerka Černochová skočila do Slovákov: Zvolili si cestu do pekla, Fico je diktátor!


Tak to poriadne prehnala! Slovensko ostalo najprv šokované z toho, že najvyšší predstavitelia susednej Českej republiky nezagratulovali víťazovi volieb Smeru-SD a Robertovi Ficovi. Zo strany niektorých politikov českej vlády a prezidenta ČR Petra Pavla dokonca ešte pred voľbami existoval latentný tlak na slovenského voliča, aby si zvolil radšej Progresívne Slovensko, ako sociálno-demokratické strany.

Neakceptovateľné vmiešavanie sa do národných záležitostí

Dá sa konštatovať, že takéto vmiešavanie sa do národných záležitostí je od vládnych politikov neakceptovateľné. O to viac, že je takmer nemožné, aby slovenskému politickému prostrediu rozumeli lepšie, ako slovenskí voliči. Medzinárodné vzťahy boli vždy postavené na tom, že si krajiny navzájom rešpektujú rozhodnutie voličov, nech je akékoľvek. Tentokrát to však, bohužiaľ, dodržané nebolo.

Vyjadrenia českých politikov naviac pokračujú aj po voľbách. Najnovšie sa predviedla česká ministerka obrany Jana Černochová. „Možno pri tých Slovákoch to bola vo volebnej kampani aj istá obava práve z toho strašenia vojnovým konfliktom. Kedy časť, aj tých stredových voličov, nevyhranených, z obavy z toho, že by sa tá vojna mohla dotknúť ich krajiny, zahlasovala tak ako zahlasovala,“ snažil sa Černochová analyzovať správanie priemerného slovenského voliča.

Urazil slovenského víťaza volieb

Jedným dychom sa však rozhodla uraziť politika, ktorého si u nás spoločnosť slobodne a demokraticky zvolila za premiéra. O Ficovi tvrdí, že je diktátor a to aj napriek tomu, že 10 rokov jeho premiérovania žiadne totalitné prvky do spoločnosti neprinieslo.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Hamranove akcie sú neskutočným fiaskom
  2. Ján Mažgút

„Ale neuvedomujú si, že to môže byť krátkozraké v tom, že keď sa niekomu, kto má všetky charakterové prvky diktátora ustúpi týmto spôsobom, tak je to vlastne cesta do pekla,“ dodal Černochová v kontroverznom videu, ktoré sa šíri po sociálnych sieťach.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Česká ministerka Černochová skočila do Slovákov: Zvolili si cestu do pekla, Fico je diktátor!

Odoberať
Upozorniť na
42 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne