tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Soňa Skoncová a Gabriela Marcinková, foto: profimedia

Celebritné tehuľky roku 2021: Tieto krásky sú v radostnom očakávaní

Prežívajú nádherné obdobie a pripravujú sa na príchod nového člena rodiny. Predstavujeme vám najznámejšie slovenské celebritné tehuľky.

Alexandra Orviská (37)

V pokročilom štádiu tehotenstva je moderátorka TV JOJ Alexandra Orviská. Svoje druhé dieťa čaká s hokejovým brankárom Jaroslavom Janusom. Ich vzťah bol pomerne búrlivý, nechýbali v ňom rozchody a návraty. Napokon sa im to po dlhšom snažení podarilo a obaja sa na príchod najmenšieho člena rodiny nesmierne tešia. Alexandra už jedno dieťa má. Zo vzťahu s bubeníkom Martinom Valihorom má dcéru Viktóriu.

Diana Hágerová (31)

Svoje druhé dieťa čaká aj partnerka Romana Juraška, Diana Hágerová. Ich dcéra Izabelka bude mať už čoskoro súrodenca. Diana prežíva tehotenstvo dobre, má obrovskú podporu vo svojom partnerovi. Dvojica pôsobí neskutočne šťastne a stále zamilovane. Na príchod nového člena rodiny sa už nesmierne tešia.

Soňa Skoncová (34)

Medzi ďalšie celebritné tehuľky patrí aj moderátorka a modelka Soňa Skoncová. Krásna tmavovláska čaká svoje prvé dieťa. Je známe, že so svojím partnerom Robom je už od tínedžerských čias. Najprv chceli pracovať, cestovať a užívať si, no napokon sa im podarilo to, po čom dlho túžili. Soňa čaká chlapčeka a na jeho príchod sa už dlhé mesiace pripravuje.

Gabriela Marcinková (32)

Jedna z najkrajších slovenských herečiek Gabriela Marcinková čaká v týchto mesiacoch svojho druhého potomka. S manželom Martinom Mihalčínom vychovávajú dcéru Emku, ktorá sa už takisto môže tešiť na súrodenca. Gabika tehotenstvo dlhšie tajila. V šou 2 na 1 ju však počas jednej disciplíny musel zastupovať manžel. Vtedy prasklo aj jej sladké tajomstvo. Gabika pár dní na to prezradila, že je tehotná.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Celebritné tehuľky roku 2021: Tieto krásky sú v radostnom očakávaní

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku