eReport.sk
Foto: shutterstock

Často sa vám sníva, že lietate? Čo znamenajú tieto sny a ako ich máte chápať

Sny o lietaní sú pomerne bežné a dobré je, že väčšinou majú skôr pozitívny význam. Čo to znamená, keď sa vám sníva, že lietate? Aké pozitívne myšlienky si máte zo sna odniesť a čo sa vám snaží podvedomie povedať?

Môže byť veľa druhov snov o lietaní, uvádza portál Love to know. Môžete sa vznášať krajinou, letieť tesne nad zemou, môžete padať a zrazu zistíte, že letíte, môžete sa cítiť ako vták, či napríklad chcete vzlietnuť, ale nejde vám to.

Významov môže byť naozaj veľa, ale než sa pozrieme na niektoré z nich, musíte si uvedomiť, čo pre vás znamená lietanie. Môžete ho milovať, alebo naopak mať z neho panický strach. Lietanie je často spájané aj so strachom z výšok, ale môžete z neho mať aj pocit slobody.

Lietanie má pozitívny vplyv

Lietanie v sne je obvykle pozitívne. Môžete sa cítiť inšpirovaní, pozeráte sa na svet z novej perspektívy, cítite, že máte svoj život pod kontrolou. V živote ste teraz spokojní a ste schopní byť ešte lepší. Alebo sa cítite nedotknuteľní. Lietanie má všeobecne znamenať, že vo svojom živote niekam stúpate.

To súvisí aj s tým, pokiaľ sa vám sníva, že letíte v lietadle. Znamená to, že vo svojom živote prekonávate prekážky. Pokiaľ sa ale lietania bojíte, je jasné, že vaša myseľ len spracováva vaše úzkosti.

Pokiaľ často cestujete, je možné, že lietanie znamená, že prekonávate rôzne obzory, ktoré sa vám otvárajú a ste pripravení vyraziť na nové dobrodružstvo. Môže to aj naznačovať, že máte svoj život pod kontrolou.

Zdroj: shutterstock

Nebojte sa riskovať

A aké sú ďalšie významy? Ak lietate ako vták, predstavuje to vaše ciele. Pokiaľ sa vám sníva o tomto, znamená to, že potrebujete prekonať nejakú prekážku, aby ste si splnili svoj cieľ. Vaše podvedomie vám ale ukazuje, že vám verí, a že máte tendenciu to dosiahnuť.

Pokiaľ sa vám sníva o tom, že padáte, znamená to, že prekážku, ktorú máte pred sebou zvládnete a dostanete sa v živote ďalej. Pozrite sa na svoj život a povedzte si, čo je v ňom riskantné. Vaše podvedomie vám hovorí, že aj keď je riziko veľké, stojí za to do toho ísť.

Zdroj: shutterstock

Ak sa vám sníva o tom, že letíte a zrazu padáte, podvedomie vám hovorí, že sa bojíte, že dosiahnete príliš vysoké ciele, nezvládnete to a potom z nich obrazne spadnete.

Lietanie v snoch má veľa významov, ale vždy je nutné sa na ne pozrieť individuálne a povedať si, čo lietanie znamená konkrétne pre vás. Môže ísť o osobnú, ale aj rodinnú či náboženskú symboliku. Všeobecne sú tieto sny považované za pozitívne a naznačujú, že sa cítite slobodne, sebavedome a môžete dosiahnuť nových výšin.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Často sa vám sníva, že lietate? Čo znamenajú tieto sny a ako ich máte chápať

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti