eReport.sk
Prezidentka SR Zuzana Čaputová s vojvodkyňou Kate.

Čaputová sa stretla s vojvodkyňou Kate. Tabák to celé okomentovala a zase bola za „hviezdu“

Prezidentka Zuzana Čaputová v nedeľu poobede odletela do škótskeho mesta Glasgow, aby sa tam mohla zúčastniť klimatickej konferencie OSN. Stihla sa stretnúť s mnohými poprednými osobnosťami. Najnovšie sa pochválila fotografiou s vojvodkyňou Kate a princom Williamom.

„Stretli sme sa na jednom zo sprievodných podujatí. Okrem aktivít súvisiacich s ochranou životného prostredia nás spája aj téma duševného zdravia, v ktorej sa princ William a vojvodkyňa Kate angažujú. Sledujem ich aktivity a sú pre mňa inšpiráciou,“ prezradila Čaputová na sociálnej sieti. „Viacerí členovia britskej kráľovskej rodiny vyjadrili v posledných týždňoch nespokojnosť s nečinnosťou svetových lídrov v krokoch proti pokračujúcej klimatickej zmene. Ako vo video príhovore na konferencii v Glasgowe povedala britská kráľovná Alžbeta II. – namiesto slov už teraz nastal čas na činy,“ zdôraznila prezidentka.

Status si v priebehu hodiny všimli tisícky ľudí a viac ako sto ho aj okomentovalo. Medzi tými, ktorí chceli niečo povedať, bola aj poslankyňa Romana Tabák. „Ďakujeme, ako nás reprezentujete v zahraničí, pani prezidentka Zuzana Čaputová,“ vyznala sa politička. „Nuž niekto v zahraničí, niekto vo vodopáde,“ rypla si do Tabák diskutujúca. A pridali sa ďalší, ktorí vyčítali poslankyni, že komentuje slová o potrebe zmeny k životnému prostrediu, keď ona sama sa kúpala v tatranskom potoku, kde to bolo zakázané.

– Foto: fb/zcaputova

Chyba je ponaučenie. Asi nikto na zemi nemôže povedať, že sa nikdy nedopustil žiadnej chyby. Veď predsa robiť chyby je ľudské. Aj Mahátma Gándhí raz povedal múdru vetu:„Čo už je to za slobodu, ak v nej nie je obsiahnuté právo dopúšťať sa chýb.”,“ prízvukovala Tabák, ktorej sa po trapase, za ktorý vyfasovala pokutu 500 eur črtá zaujímavá ponuka. Mala by sa totiž stať tvárou slovenských národných parkov a propagovať zodpovedné turistické správanie .

Čítajte viac:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čaputová sa stretla s vojvodkyňou Kate. Tabák to celé okomentovala a zase bola za „hviezdu“

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport