eReport.sk
Cameron Diaz, foto: profimedia

Sekla s herectvom? Cameron Diaz si už sedem rokov neškrtla!

Naposledy nakrútila muzikál Annie a potom sa herečka Cameron Diaz (48) dala na podnikanie. Má vlastnú značku vegánskeho vína, no predovšetkým sa stala matkou. Vráti sa ešte k herectvu?

„Neviem si predstaviť, že by som ako mama s ročnou dcérou musela byť denne na pľaci šestnásť hodín. Preč od svojho dieťaťa. To by som jednoducho nemohla. Nebola by som mamou, akou som dnes, keby som mala dieťa v skoršom veku,“ vyhlásila v rozhlasovom vysielaní.

Nevylúčila však, že sa k hraniu ešte niekedy vráti. „Nikdy nehovor nikdy. To skrátka nerobím. Či ešte natočím nejaký film? Nechystám sa, ale neviem. Nemám poňatia,“ dodala.

Cameron a jej manžel Benji Madden oznámili narodenie dcéry v januári minulého roka. S fanúšikmi nezdieľali ani jej fotografiu. Dcéry sa však nedokážu nabažiť. „Získala si naše srdcia, vďaka nej je rodina kompletná,“ prezradila herečka, ktorá sa okrem výroby vegánskeho vína venuje výlučne rodine. „Výroba vína je jediné, čo denne robím, okrem toho, že som mama a manželka. Naozaj ma to napĺňa a prežívam najkrajšie obdobie života,“ prezradila hviezda filmu Maska.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.