eReport.sk
Ľubomír Galko,, foto: tasr

Bývalý saskár Galko si kopol do Nicholsonovej: „Si obyčajná…“

Zdá sa, že tlačová konferencia liberálky a europoslankyne Lucie Ďuriš Nicholsonovej, na ktorej sa pustila do ministerky pre informatizáciu, bude mať zaujímavú dohru. Najnovšie vraj zvažuje odchod zo SaS. Podľa bývalého podpredsedu strany však ide iba o hru.

„Povedal som si, že nebudem komentovať dianie vo svojej bývalej strane, celkom sa mi to darí. Som rád, že som odtiaľ preč a žijem si svoj civilný manažérsky život,“ začal na úvod Ľubomír Galko, ktorý zo SaS odišiel v roku 2019. „Toto je pravá tvár Lucie Nicholsonovej. Pravda je taká, že Lucia je obyčajná vydieračka a množstvo toho, čo v minulosti dosiahla, dosiahla vydieraním ostatných svojim odchodom. Spravila to viackrát, keď chcela niečo dosiahnuť a veľakrát sa jej to aj podarilo – pokiaľ sme si nepostavili hlavu,“ zaspomínal si bývalý podpredseda SaS.

Bývalý podpredseda SaS Ľubomír Galko si o Nicholsonovej myslí svoje. Foto: tasr

Podľa Galka však momentálne ide iba o ďalšiu hru. „To, že teraz odíde zo SaS je smiešne. Nechá sa „uprosiť“, nejaký benefit zinkasuje a slávnostne teda „zostane“. Tak ako to spravila x-krát predtým, vrátane toho jej slávneho „pozastavenia členstva“ v minulosti,“ tvrdí exminister obrany.

Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová má podľa medializovaných informácií zvažovať odchod z SaS. Oznámiť to už mala členom vedenia strany. Informáciu však komentovať nechcela, skúpa na slovo bola aj samotná SaS.

Lucia Ďuriš Nicholsonová vraj zvažuje odchod z SaS. Podľa Galka hrá iba hru. Foto: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bývalý saskár Galko si kopol do Nicholsonovej: „Si obyčajná…“

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport

Zaujímavosti