eReport.sk
UFO, riaditeľ CIA si myslí, že existujú
UFO, foto:shutterstock

Bývalý riaditeľ CIA sa rozrozprával o mimozemšťanoch: Môžu existovať

Pre Independent sa bývalý riaditeľ CIA vyjadril a naznačil, že UFO a mimozemšťania sú skutoční. Následne povedal, že lietadlo jeho rešpektovaného priateľa sa raz zastavilo vo výške 12-tisíc metrov a už ďalej nebolo “obyčajným lietadlom”.

R. James Woolsey je už v poradí tretím vysoko postaveným úradníkom, ktoré niečo takého naznačil. Objavil sa aj vo videu na konšpiračnom YouTube kanáli, kde sa o tejto téme bližšie rozhovoril. Tvrdí v ňom, že Lee Harvey Oswald zavraždil prezidenta Johna F. Kennedyho na pokyn sovietskeho Ruska.

Zdroj: video:yt/theblackvault

Téma UFO bola nakoniec otvorená v rozhovore s hosťom Johnom Greenwaldom ml. V relácii sa dostala na rad aj téma mimozemského života. Woolsey tvrdil, že okolo neho prebehli rôzne príbehy o nevysvetliteľných fenoménoch lietania a vďaka tomu nepopiera existenciu mimozemského života.

„V priebehu rokov sa vyskytli udalosti, ktoré boli tzv. iného druhu. Tie zvyčajne zahŕňajú nejaký druh lietadla, alebo podobného telesa“ uviedol Dlhé roky sa po celom svete špekuluje či naozaj sme vo vesmíre len jedine my a nikto iný. UFO je podkladom ako stvoreným na šírenie mnohých dezinformácií a hoaxov.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport