eReport.sk
Separ dovolenkuje na Zanzibare s inou. Tina je zdá sa minulosť, foto: youtube

Bývalý manžel speváčky Tiny už dovolenkuje na Zanzibare s inou. Po boku má mladú blondínku!

Raper Separ, vlastným menom Michal Kmeť, sa so speváčkou Tinou rozhodli pred rokom ukončiť svoje manželstvo. Kým jej trvalo túto životnú situáciu spracovať, jej milý už, zdá sa, hodil všetko za hlavu. Napriek tomu, že oficiálne ešte ich zväzok nie je ukončený. Po rodinnej dovolenke v Dubaji vyrazil na ďalšiu. Dobrodružnejšiu...

Iba nedávno oznámil, že prekonal rakovinu, aj ochorenie Covid. Zdá sa, že jeho zdravotný je už v poriadku a všetko je zažehnané. Raper Separ (34) sa vybral najprv na dovolenku do Dubaja so speváčkou Tinou (37) a ich dvoma deťmi. Dvojica už netvorí pár, ale zrejme spolu dokážu dobre vychádzať. Počas pobytu v Arabských emirátoch potetovaný hudobník avizoval, že jeho dovolenka bude pokračovať na Zanzibare. Nie však s rodinou.

Netají to

Ako sa ukázalo, hudobník si to do exotického raja nenamieril sám. Biele pláže, panenskú prírodu a slnko si užíva s mladou influencerkou. Verejnosť ich spolu spájala už dávnejšie. Obaja však tvrdili, že medzi nimi nič nie je. Ide o 21-ročnú Cyntiu Tóthovú z Galanty. Tá na rozdiel od Separa na Instagrame hrdo uverejňuje zábery, na základe ktorých je viac než jasné, že čas na rozprávkovom ostrove v Indickom oceáne trávia spoločne.

Foto: profimedia instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bývalý manžel speváčky Tiny už dovolenkuje na Zanzibare s inou. Po boku má mladú blondínku!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti