eReport.sk
Bukovský vyhral súd s blogerom
Igor Bukovský Foto: tasr

Bukovský sa utrhol na Šeligu aj Hríba: Pokrytectvo, faloš a zlodejina!

Fúha. Tak toto si za klobúk zrejme nedajú. Známy lekár Igor Bukovský už dlhšie kritizuje našu politickú scénu. Tento raz ho rozčúlilo správanie trojice politikov, ktorí sedeli aj v čase zákazu nočného vychádzania v podniku novinára Štefana Hríba. Žitňanská so Šeligom sa síce vzdali svojich funkcií, v parlamente však ostali.

„Škandál troch politikov, ktorí porušujú úplne nehanebne v podniku pokryteckého novinára to, čo je uvalené na nás, ukazujú, ako sa politici správajú celosvetovo,“ spustil Bukovský, ktorému sa nepáči ani vysvetľovanie trojice hriešnikov, že riešili pracovné záležitosti a preto si nevšimli, že už je po „večierke“. „To je tak hlúpe, tak primitívne, tak urážlivé,“ rozčuľuje sa odborník, ktorý pre svoje názory už neraz prišiel do konfliktu aj s expremiérom Igorom Matovičom.

Bukovský si však zobral na paškál aj majiteľa kaviarne, kde sa trojica zdržala aj po tom, čo začal platiť nočný zákaz vychádzania.

Šeliga so Žitňanskou urobili chybu. Podľa Bukovského by mali odísť z verejného života. – Foto: fb/AndrejStancik95

Majiteľ toho zariadenia, ten pán Hríb, ten si tiež nevšimol, že nemá mať otvorenú prevádzku a že je zákaz vychádzania?“ pýta sa lekár, ktorému nestačí, že Žitňanská so Šeligom po prevalení škandálu zložili funkcie podpredsedu parlamentu a šéfky sociálneho výboru. Obaja politici totiž zostávajú v parlamente ako poslanci.

„Podpredseda parlamentu, ktorý pred pár rokmi začal bojovať za slušné Slovensko, by mal odstúpiť nielen z pozície podpredsedu parlamentu, ale mal by sa vzdať aj poslaneckého mandátu. Takto sa to rieši v civilizovaných krajinách. A jeho ďalší dvaja kolegovia, ktorí tam boli pristihnutí, by takisto mali odísť z verejného života,“ vyzýva hriešnikov Bukovský. Lekár, ktorý sa dlhodobo venuje výžive, opísal momentálny politický stav na Slovensku ako „pokrytectvo, faloš a zlodejina“.

Lekár sa pustil aj do majiteľa kaviarne Štefana Hríba. Nazval ho pokrytcom. – Foto: tasr

Trojicu politikov Jana Žitňanská, Juraj Šeliga a Juraj Droba načapali minulý týždeň v jednej z bratislavských kaviarní, ktorá patrí novinárovi Štefanovi Hríbovi, aj po tom, ako začal platiť nočný zákaz vychádzania. Po prevalení škandálu sa všetci ospravedlnili a Žitňanská so Šeligom zložili funkcie. Bratislavský župan Droba na opustenie kresla nevidí dôvod.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bukovský sa utrhol na Šeligu aj Hríba: Pokrytectvo, faloš a zlodejina!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti