tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
foto: facebook J. C.

Budú tlačiť na Matovičovu demisiu? Cigánikova otvorene: Všetko je horšie, ako bolo! Hegerovi nedal šancu

Idyla v koalícii po urovnaní krízy zrejme netrvala dlho. Niektorí politici sa už ani nesnažia tváriť, že im osoba Igora Matoviča na poste ministra financií, neprekáža. Šéfka zdravotníckeho výboru Jana Bittó Cigániková si servítku pred ústa neberie už dlhší čas.

„Myslím si, že to čo stvára Igor Matovič teraz, je nadstavba toho, čo stváral pred tým. Tie veci, pre ktoré sa začala rozpadať koalícia, pre ktoré sme žiadali odchod Igora Matoviča, tak to bola medzinárodná komunikácia, strašná hanba a to sa teraz znásobilo. A stále sa poza chrbát ministra zahraničných vecí lieta kade tade a robí sa čo chce. Čo sa týka Sputnika, dopadlo to ešte horšie,“ spustila počas živého vstupu v nedeľu večer Cigániková, ktorá Rusov ešte aj poľutovala.

Matovič vraj robí medzinárodnú hanbu a poškodil ruskej vakcíne. – Foto: tasr

„Chudáci Rusi. Ak niekto spravil Sputniku zlé meno, tak sa to bohužiaľ podarilo Igorovi,“ skonštatovala. Liberálom sa tiež nepáčia Matovičove útoky. Nedávnu dvojhodinovú tlačovku expremiéra zhodnotila šéfka zdravotníckeho výboru iba povzdychom. „Všetko je horšie, ako bolo. Nemám pocit, že si Igor nejak vstúpil do svedomia. Skôr naopak. Ešte napísal, že ho to začína takto ešte viac baviť,“ zdôraznila politička. Zrejme naráža na nedávny status ministra financií, v ktorom sa posťažoval, že sa ho niekto snaží pokoriť. „Som bojovník a nerád sa vzdávam,“ varoval Matovič.

Všetko je horšie, ako bolo. Povedala na margo Matovičovho správania Bittó Cigániková. – Foto: tasr

Podľa Ciganíkovej si budú musieť s expremiérom spraviť poriadok v strane OĽANO, ale aj samotný premiér Eduard Heger. „Mňa to mrzí, lebo ten chlap, teraz myslím Edo Heger, sa naozaj úprimne snaží. Spája koalíciu, komunikuje, snaží sa vypočuť názory, všetkých tam zahrnúť. Zaslúžil by si šancu, ale jediný, kto mu šancu nedáva, je pán expremiér. V podstate mu nedal dokopy ani tri dni,“ sťažuje sa poslankyňa, podľa ktorej to pri „umierňovaní“ Matoviča nebude mať Heger jednoduché hneď z niekoľkých dôvodov. „Je to jeho stranícky podriadený. Určite sú kamaráti a aj mu je Edo nejakým spôsobom lojálny, tak si viem predstaviť, že to má ťažké,“ prezradila s tým, že expremiér škodí koalícii, vláde i spoločnosti. „Je na OĽANO, čo budú robiť s Igorom, lebo je to veľký problém,“ uzavrela.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Budú tlačiť na Matovičovu demisiu? Cigánikova otvorene: Všetko je horšie, ako bolo! Hegerovi nedal šancu

5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku